Jak to mají s módou? Vyzpovídali jsme české VIP | e15.cz

Jak to mají s módou? Vyzpovídali jsme české VIP

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Otevření nového obchodu italské značky Harmont & Blaine se zúčastnila spousta známých českých tváří a velké množství jezevčíků. Proč a co na akci dělali? To se dozvíte v našem článku.

Pointa je ukryta právě v názvu této módní značky, který odráží legendární příběh vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina, doprovázejícího vévodu na cestách kolem světa. Proto má značka ve znaku jezevčíka, a tak organizátory napadlo slavnostní akci originálně oživit právě tímto psím plemenem. Dvě desítky živých a několik desítek plyšových jezevčíků se staly společníky všech VIP v průběhu celého večera.

Nejen jezevčíky, ale i módou, byli zaujati např. Libor Bouček, Markéta Hrubešová, Ivana Chýlková, Andrea Kerestéšová, Václav Klaus, Milan Knížák, David Kraus, Martin Kraus, Iva Kubelková, Renata Langmannová, MUDr. Jan Měšťák, Viola Ottová, stylista Jan Pokorný, Agáta Prachařová nebo Aneta Vignerová.

Význam události podtrhl navíc svou přítomností také bývalý prezident České republiky, Václav Klaus. Ten měl společně s prezidentem společnosti Harmont & Blaine panem Domenicem Mennitinim za úkol čestné rozkrojení jezevčího dortu a oznámit oficiální otevření prodejny.

Atmosféra v obchodě byla příjemná, ale hektická. Všichni chtěli vyzkoušet co nejvíce druhů oblečení. Líbilo se tam však i jezevčíkům, které neustále někdo hladil, choval a občas jim podstrčil i nějakou tu dobrotu nebo na hraní plyšové kamarády.

Ale protože o módu tady šlo především, zeptali jsme se přítomných celebrit, jak to s ní mají:

„Samozřejmě mně na oblečení záleží. Jsem i reprezentantem kliniky a nemocnice. Pohybuji se hodně ve společnosti a vím, že jsem pod kontrolou okolí. Především se ale musím dobře cítit já,“ zhodnotil svůj postoj k oblékání plastický chirurg MUDr. Jan Měšťák.

„Móda mě samozřejmě zajímá, je to můj každodenní chléb. Takže když je v Praze něco nového, jsem ráda, že u toho mohu být,“ řekla spokojeně krásná modelka Renata Langmannová

„Tohle mně neměli dělat, boty, ponožky, kalhoty, košile, svetry, kabáty, čepice, rukavice nevím co dřív a ještě popíjím šampíčko. To je paráda!,“ pochvaloval si Martin Kraus.

„Baví mě především materiály. Kvalita oblečení je pro mě velmi důležitá. Kouzlo je v materiálech. Z kvality oblečení jsem nadšená a tak si ráda některé kousky zařadím do svého šatníku,“ podělila se o dojmy modelka a moderátorka Iva Kubelková.

Když mi něco padne do oka, koupím si to klidně ve více barvách. Nakupuji nerad, ale musím uznat, že tady se mi líbí. Přirovnal bych to k luxusní restauraci, kde se nejen dobře najíte, ale zároveň se i skvěle cítíte,“pochválil nový obchod Libor Bouček.

„Nechala jsem se obléknout od hlavy až k patě. Stylista mi vybral krásný elegantní a přesto ležérní outfit a doporučil mi, abych si jako doplněk pořídila jezevčíka! Ten by to prý celé skvěle podtrhnul. No… budu o tom uvažovat“ smála se Viola Ottová.

Kromě spousty oblečení, které je v současné době v přízemí, se v prvním patře nachází provizorní galerie, kde své obrazy vystavuje prof. Milan Knížák.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video