Jak to vidí astrolog: Červenec 2012, měsíc tvůrčích možností | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Červenec 2012, měsíc tvůrčích možností

ZDROJ: Ženy - E15

Alena Horáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Červenec, který dokáže svým prvním dnem rozzářit všechny dětské oči, oznámil svůj příchod vysokými teplotami a letními bouřkami a nikoho nenechal na pochybách, že začal čas dovolených, cestování, vodních sportů i žhavých lásek. Co nás v červenci ještě čeká nám poví astroložka a kartářka Alena Horáková z [[http://www.vestenionline.cz/?mladafronta|Věštění online.cz]].

Všichni si přejeme, aby to bylo nejkrásnější léto v našich životech, plné nezapomenutelných zážitků, při kterých čerpáme energii na další měsíce. Při prvním pohledu na horoskop mě zaujal neharmonicky umístěný Neptun ve vodním znamení Ryb a Slunce v Raku napadené Uranem. Co z toho lze vyvozovat?

Především se musíme připravit, že bouřky, které ohlásily červenec, budou i nadále pokračovat. Přijdou znenadání stejně jako přívalové deště a s nimi i lokální záplavy. Velký pozor by si každý měl dát na unáhlené jednání a nepromyšlené akce, které se budou vyznačovat velkou úrazovostí a zbytečnými konflikty.

Červenec se nás ptá, zda dokážeme zůstat klidní i v chaosu a zmatku, kterým bude prověřovat každého člověka. V době dovolených si všichni přejeme „vypnout“, neuvažovat, nechat se unášet a nic neřešit. Ale tuto náladu budou rušit různé technické problémy, nedorozumění nebo ztráty či krádeže. Nikomu z nás se tyto situace nevyhnou, ale každý, kdo si v těchto chvílích dokáže zachovat chladnou hlavu, bude odměněn klidem a zaslouženým odpočinkem.

Vesmír je spravedlivý, a tak nepříznivé konstelace vyvažuje harmonickým umístěním Merkura a Marse. Obě planety vybízí k rychlému, ale promyšlenému jednání. Pro mnoho lidí je jednodušší najít viníka, než řešit problém, ale právě letošní červenec každému ukáže, že tento postup je chybný a vyvolává jen další starosti. A protože se nacházíme v ročním období, kdy aktivita těla je silnější, než aktivita duše, je důležité se ke každému problému postavit činorodě a nespoléhat na šťastnou náhodu nebo pomoc druhých.

Je třeba zhodnotit možnosti, které máme k dispozici a jednat bez emocí a výčitek směrovaných k ostatním lidem. Pak se vytratí chaos i různé pocity marnosti vyvolané Neptunem a léto může pokračovat v poklidné atmosféře.

Mnoho z toho, co se v červenci přihodí je vyvoláno karmickým čištěním. Po celý červenec se bude Neptun zdržovat na karmickém stupni, který všem lidem připomíná pomíjivost všeho kolem nich. Jako vždy máme všichni na výběr. První volbou je nechat se zaplavit pocity sebelítosti, marnosti, depresí a ublíženosti či podlehnout klamné iluzi o nepřízni osudu. Druhá volba spočívá v odmítnutí života ve strachu, a v řešení nastalých situací za použití zdravého „selského“ rozumu a intuice. Důležité také je nestranit se lidí, ale sdílet s nimi svoje i jejich radosti a starosti. A protože se za posledních několik měsíců silně zvýšily tvůrčí možnosti každého člověka, tak podle vesmírného zákona magnetické přitažlivosti se každému bude odvíjet život přesně podle jeho myšlenek.

Červenec může být velice náročným měsícem, ale také obdobím, kdy každý na vlastní kůži pozná, jakou moc mají jeho myšlenky a jak silné tvůrčí síly v něm přebývají. Každý člověk bude mít příležitost vyzkoušet si své tvořivé síly. Všem z celého srdce přeju, aby si v tento vzácný čas každý stvořil jenom to, co ho bude obohacovat, uklidňovat a činit radostnějším a milujícím člověkem.

Další informace naleznete na

.

Autor: Alena Horáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video