Jak to vidí astrolog: Leden 2013 – měsíc slov a emocí | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Leden 2013 – měsíc slov a emocí

ZDROJ: Ženy - E15

Alena Horáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
První měsíc roku 2013 převzal svou vládu. Tento měsíc je výjimečný, není pouze zimním měsícem, jak ho známe z minulých období, ale také prvním měsícem Nového věku. Transformace pokračuje, kolo cyklů se točí a pomalu nás směruje na cestu života ze srdce.

www.vestenionline. cz

Leden se zaměřuje na tříbení naší intuice, a tím také na zvýšení sebedůvěry. K tomu budeme mít dostatek příležitostí, protože Jupiter nabídne každému možnost uplatnění. Ale zároveň bude prověřovat, zda se dokážeme rozhodnout právě podle svého vnitřního hlasu.

Mnoho myšlenek nás bude odvádět do říše iluzí a nereálných představ. Je zapotřebí najít si klidné místo, ztišit se a zaposlouchat se do svých pocitů. Podle nich bezpečně poznáme správnou cestu. Tímto způsobem se učíme rozhodovat z pozice srdce a ne z pozice hlavy. Je důležité si tento způsob života osvojit, je to jedna ze základních podmínek pro život v Nové době.

Co nás čeká

Leden nám v tomto úkolu pomáhá. Odděluje mocichtivé pány od těch, kteří si váží života a upřednostňují lásku před ziskem. Budeme svědky mnoha egoistických projevů, kdy se někteří lidé budou snažit získat výhody především pro sebe a získat tak moc a nadvládu. To bude provázeno bouřlivými hádkami, konfrontacemi a u některých i zdravotními problémy. Ten, kdo bude následovat hlas svého srdce, se do těchto ambiciózních sporů nenechá zatáhnout. Bude stát stranou od všech bojů o moc a věnovat se nalezení své životní cesty a lidí, se kterými ho spojují společné zájmy.

Do popředí se dostane mluvené slovo, diskuze mezi přáteli i nepřáteli. Každý si vybere svůj okruh zájmů. Někdo se přikloní k odsuzování, hodnocení a souzení, jiný zase k diskuzi o smyslu života a šíření lásky. Nevyhne se nám ani mediální boj mezi prezidentskými kandidáty, který bude poznamenaný právě ambiciózními projevy, jež mají za cíl vyvolat u lidí emoce. I to je součástí naší zkoušky, zda dokážeme vidět lidskou bytost a Boží jiskru v každém člověku nebo zda odsoudíme a zhodnotíme druhého člověka podle nápisů na billboardech, článků v médiích či jiných neověřených informací.

Cestou k bohatšímu a klidnějšímu životu?

Leden je měsícem slova a emocí. Na jednu stranu nás zkouší, na druhou zase učí a odměňuje. Můžeme ho strávit tak, že budeme nadávat na všechno a všechny kolem sebe, sledovat mediální diskuze a číst bulvární tisk. Ale také můžeme využít příznivých vlivů, které posílí naši intuici a oproštěni od vnějšího povrchního a pomíjivého světa se necháme vést k takovým aktivitám, které nám otevřou bránu do ráje. Je to na každém z nás.

Máme výsadu svobodného rozhodnutí a tu využíváme každou minutu svého života. Nyní se rozhodujeme, zda se necháme vléci davem a uvěříme všemu, co nám bude podsouváno nebo zda vybočíme z řady slepě jdoucího stáda poslušných ovcí a začneme žít svůj vlastní život se svým vlastním názorem a svým vlastním přesvědčením pramenícím z hlasu srdce.

Nekonečná hojnost je připravena pro každého z nás, nedá nám ji žádná vláda ani nikdo z lidí. Skrývá se v našem nitru a jen my sami ji můžeme pustit do svého života. Saturn ve Štíru započal s transformačním procesem, všechno a všichni se změníme a leden nám dává první možnost k vykročení k bohatšímu a klidnějšímu životu. Stačí se jen rozhodnout pro život v lásce a řídit se svým vnitřním hlasem.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Alena Horáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video