Jak to vidí astrolog: Listopadové energie změní každého | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Listopadové energie změní každého

ZDROJ: Ženy - E15

Alena Horáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nastává temný čas plný plískanic, tmy a ponuré nálady. Tak je charakterizováno období Štíra, které pokrývá největší část listopadu. Ale nemusí to tak být. Listopadové energie nás nabádají k vnitřní očistě, k přehodnocení priorit, k zamyšlení a také k tomu, abychom z temnoty svého nitra vynesli všechny nečistoty a nechali je rozplynout v denním světle...

Proto k nám proudí energie, které zklidňují fyzickou aktivitu a otevírají nitro. Letošní listopadové energie jsou ještě hlubší, než v minulých letech. Pomalu stoupáme do vyšších dimenzí a máme další příležitost, jak definitivně zbavit své srdce emočních nánosů.

Zkoušky a přeměny

Listopad nám ukáže, jak dokážeme oddělit realitu od iluzí, což není jednoduché. To, čemu věříme, se může ukázat jako závoj, který zastírá skutečnost. Zvláštní pozornost bude věnována hlubokým emocím, o kterých často ani nevíme, že je máme. Všechny planety, které se dotknou silných energií Štíra, projdou zkouškou a přeměnou. A do tohoto znamení vstoupil Saturn – Pán karmy. Bude tedy prověřovat naše hodnoty, na sluneční světlo se dostanou všechna domnělá nebo i skutečná ublížení a tak budou moci být vyléčena. Na konci listopadu nikdo nezůstane stejný, každý bude proměněn. Rozum bude konfrontován s cítěním, zkouškou projde i schopnost naslouchat své intuici.

Všichni se už nacházíme v procesu, kdy se společně se Zemí přesouváme do vyšší dimenze a přijímáme stále silnější energie. Vzduch je prodchnut duhovými jiskrami poznání, které lze rozostřeným zrakem spatřit. Při pohledu do Slunce se za fialovou korónou skrývá purpurová záře, která otevírá novou čakru univerzální lásky a tím dává každému člověku na planetě možnost přijmout nové okolnosti, které provází jeho život. Někomu se už jeho podmínky pro život zde na Zemi změnily, někoho ještě poslední změny čekají.

Láska a solidarita

Od 8. do 12. listopadu slibuje Jupiter odměnu všem, kdo svou pozornost zaměří na pomoc druhým, umění, lásku a solidaritu s ostatními lidmi na planetě. V běžném životě se někdo dočká povýšení, jiný hodnotného dárku a dalšího zase potká láska. V nitru každého člověka se zažehne jiskra soucítění a mysl mnohých lidí začne směřovat k trpícím lidem kdekoliv na světě. Už jen myšlenka a prosba o pomoc bude velice silná. Saturn zbaví vnitřního trápení ty statečné, kteří budou ochotni vidět sebe a své vzorce chování ve skutečném světle a nedají se zvábit hlasem Ega, které bude domýšlivě našeptávat, že není co řešit.

Pokud se ale někdo bude držet svých iluzí, nereálných snů a sobeckých přání, bude zasažen T – kvadraturou, na jejímž vrcholku je umístěn Neptun. Takový člověk se bude setkávat se lháři a podvodníky, kteří mu budou zrcadlit, jak moc lže a podvádí sám sebe. Může být okraden, stát se obětí podvodu nebo se dostat do nejasné a mlhavé situace plné nedorozumění. V takový okamžik by tento člověk měl zaměřit svou pozornost na to, že za to, co se mu děje, nemohou ti druzí, ale že nastal čas sklizně a je třeba hledat celkový smysl situace. Jen tak se bude schopen zbavit klamné iluze a osvobozen spatřit pravdu v celé její velikosti.

Od 20. do 26. listopadu by si měli dát pozor především řidiči. V tyto dny jsou opravdu hodně silné úrazové aspekty. Ale k „úrazu“ mohou přijít i ti, kdo se budou snažit nepoctivou hrou dostat k moci. Politická scéna bude krajně vypjatá a očekávat můžeme prakticky cokoliv.

Udělejte si pořádek v emocích

Listopad je tedy měsícem se spoustou emocí a zvratů. Je důležité meditovat, modlitbami podporovat Zemi i se všemi jejími obyvateli, poslouchat své pocity a snažit se vnímat vnitřní hlas, který neochvějně vede ke správným rozhodnutím. Nikdo nevíme, kolik času nám zbývá k tomu, abychom začali žít z úrovně srdce namísto z úrovně hlavy.

Možná, že máme poslední příležitost udělat tuto významnou vnitřní změnu a listopadové energie k ní každému mohou výrazně pomoci. Využijme proto hvězdných darů, abychom s příchodem Střelce mohli všichni uvidět zářivé světlo naděje a víry, které se po této očistě zažehne ve všech lidských srdcích.

Autor: Alena Horáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video