Jak to vidí astrolog: Rok 2013 je rokem vztahů a karty „Zamilovaní“ | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Rok 2013 je rokem vztahů a karty „Zamilovaní“

ZDROJ: Ženy - E15

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Právě se nacházíme v roce zaměřeném na mezilidské vztahy. Současná etapa a vlivy v ní nás přirozeně nutí se jim věnovat. Snad každý touží po tom, aby ho obklopovaly kvalitní vztahy. Ale ne každý je umí vytvářet, je připravený o ně pečovat. Není to jenom naše chyba. Často právě během roku ve znamení „Zamilovaných“ pocítíme potřebu přehodnotit všechny vztahy, ať už to jsou přátelské, rodinné, kolegiální nebo vztahy založené na hlubokém citu.

V magazínu na webových stránkách si vyhledáváte nejrůznější články. Jsou různorodé, ale přesto tématicky zaměřené na sebepoznání. Vy si je pravidelně vyhledáváte. Dostáváme samozřejmě od vás zpětnou vazbu i náměty na nové články. V nich potom hledáte vhodné odpovědi pro sebe, pro svůj život a situace v něm. Je tomu tak i v tomto případě.

Dostala jsem od vás podnět napsat článek o vztazích, „nevěrách“, a jak se případně v situaci zachovat. Protože to jeden článek neobsáhne, budou po úvodním následovat další i s typickým příběhem klientů či přátel. I když je zkušenost nepřenosná, můžeme si některé souvislosti uvědomit, najít pro sebe řešení. O to především jde. Závěrem si připomeneme několik vhodných rad, jak se zachovat ke vztahu, k partnerovi či partnerce, jsme-li podváděni. Podíváme se i na to, jaká doporučení má pro nás karetní systém tarot v tomto směru.

Tgeď čas hodnocení, bez ohledu na to, jestli se máme oč opřít, či ne. Některé vztahy budeme chtít prohloubit, od některých se budeme vzdalovat. Jiné vztahy úplně opustíme, protože nás už ničím nenaplňují, nemají smysl. Karta „Zamilovaní“ má blíženeckou energii, proto budeme v tomto roce častěji stát před volbou, jak pokračovat ve vztazích dál. Budeme se pravděpodobně rozhodovat pro řešení problému. Hledat správný směr.

Je možné, že nám někdo nový vstoupí do života a my se budeme rozhodovat mezi dvěma vztahy. Může to přijít i nečekaně, i když náznaky už mohly být. Budeme zvažovat nejlepší volbu. Během této etapy snad pochopíme, že nemáme setrvávat ve vztazích, které pro nás nejsou rovnocenné. Všichni víme, jaký dopad má nerovnocenný vztah na kvalitu našeho života. Právě je čas uvědomit si, zda jsou všechny roviny v daném vztahu v souladu. Etapa vyzrála a už nejsme ochotni přistoupit na typy nerovnocenných vztahů, ve kterých chybí emocionální náboj, láska, tolerance, pochopení a úcta.

Jsme ve vhodném roce kdy si můžeme vyjasnit své citové potřeby. Intenzivnější je doba od 21.5. do 21.6, tj. v době vlády „Blíženců“. Můžeme ji využít ke konečnému rozhodnutí. Je možné, že budeme víc vnímat osoby narozené v astrologickém znamení Blíženců. Budou našimi zrcadly a budou v nich odrážet některé naše povahové rysy. Poznáme tak své snahy správně se rozhodovat. Budou nám podobní v úsilí o definici citových potřeb a touze jasně vymezit, co je jim na obtíž.

Často je to rozhodování mezi dvojicí návrhů, lidí, situací, míst i cest, na které se vydat. Bod zlomu v procesu změny je aktuální. Příčinou může být člověk, který nám nyní vstoupí do života. Může se jednat o získání cenné zkušenosti. Rozhodně je to zkouška naší vůle, ale i kvality citového života, vztahu. Do rozhodování o vztahu a dalších souvisejících záležitostí dejme celé srdce, zapojme intuici a rozum. Kdykoli jsme si mysleli, že štěstí závisí na vnějších okolnostech, nebo na někom jiném, nyní můžeme rozpoznat, že je to jinak.

Překonáním protikladů, získáme nový směr. Máme sílu překonat počáteční překážky, odstranit případné spory. Tím se otevírají nové cesty osobního růstu. Můžeme víc přemýšlet o těchto otázkách: Co vlastně hledáme u lidí, které milujeme? Co pro nás znamená naplňující vztah? Jsme svobodní ve vztahu? Snad si uvědomíme, co od vztahů očekáváme a co naopak jsem do vztahů ochotni přinést.

Pakliže je vztah kvalitní, setrváme v něm a nástrahám svodů odoláme. Je-li vztah nevyhovující, má-li slabá místa, je to otázka času, kdy do našeho života vstoupí aktivně jiný vztah. Je to i tehdy, když nemáme dořešený původní vztah. Stane se, že máme souběžné vztahy. Jedna klientka je nazývá „alternativní vztahy“. Je to náhrada za slovo „nevěra“. Jaké typy „alternativních“ vztahů a jaká rizika na nás čekají, si povíme příště.

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery