Atletka a vítězka StarDance Kateřina Baďurová končí se sportem. Bude učitelkou tance | e15.cz

Atletka a vítězka StarDance Kateřina Baďurová končí se sportem. Bude učitelkou tance

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Úspěšná česká atletka Kateřina Baďurová je u nás širší veřejnosti známá především svou účasti a vítězstvím v taneční soutěži StarDance. Nadšení a vášeň pro pohyb jsou Katce vrozené a ačkoli ze zdravotních důvodů byla nucena ukončit svou atletickou kariéru, pohybu se stále nevzdává. V souladu se svým životním krédem „lepší je zapálit alespoň malou svíčku než proklínat tmu“ se nyní rozhodla začít naplno s tancem.

„Vždycky jsem hrozně ráda sportovala a teď, když už nemůžu dělat atletiku, jsem se hrozně nadchla pro tanec. K tomu mě přivedl Petr Čadek a já se mu za to teď chci odvděčit tím, že jsem přijala jeho nabídku stát se trenérkou v jeho škole,“ vysvětluje s úsměvem Kateřina Baďurová, která přijala místo lektorky v nově otevřené Tančírně tanečníka a choreografa Petra Čadka.

Spolupráce s Katkou na StarDance byla velmi příjemná. Je vidět, že má pro pohyb vášeň a v tanci je velmi nadaná, “ přiznal Petr Čadek. „Jsem rád, že Katka místo přijala, protože je to pro mě čest a navíc jsem přesvědčen, že bude velkou posilou i ozdobou pro můj tým profesionálních tanečníků“ doplnil Petr, který se navíc dodal, že dlouho neviděl nikoho, kdo by se pro tanec tak nadchl.

Kateřina bude zatím do Tančírny docházet jen jednou nebo dvakrát týdně. Bude učit ve dvojici s Janem Onderem, svým tanečním partnerem ze StarDance, vždy maximálně 15 párů, což je maximum, při kterém se mohou novým tanečníkům řádně a maximálně věnovat.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video