Kdo ukradl šunku? Martin Dejdar jako lupič drsňák a Jitka Čvančarová jako sexy zlodějka | e15.cz

Kdo ukradl šunku? Martin Dejdar jako lupič drsňák a Jitka Čvančarová jako sexy zlodějka

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na odlehlém parkovišti v Praze, byla před pár dny k vidění neobvyklá scéna. Pod vedením fotografa Jaroslava Urbana se zde vytvářela druhá fotografie do "šunkového" kalendáře na rok 2014, na níž Martin Dejdar v roli lupiče podává do vrtulníku ukradenou šunku ve skleněném boxu sexy zlodějce Jitce Čvančarové.

Fotografie navazuje na předchozí scénu, kde Martin po vzoru známé scény z filmu Mission impossible krade šunku zavěšený na laně.

Fotografování pro firmu LE&CO probíhalo ve veselém duchu a Martin během něj bavil celý štáb jedním vtípkem za druhým. „Co mám dělat, kdybych tu šunkovou kýtu nemohl unést? Mám jí hodit do vzduchu? Alespoň bude nakrájená pěkně na plátky,“ žertoval. „Já se ale létání trochu bojím, takže jsem rád, že se fotilo jen při zemi. To by jinak nebylo nic pro mne,“ přiznal posléze již vážněji.

„Já se létání vůbec nebojím. Jako maminka jsem sice více uvědomělá, ale i tak se do věcí vrhám rovnou po hlavě,“ smála se Jitka, které to na focení opravdu velmi slušelo.

Fotograf Jára Urban pak ještě prozradil, že se adrenalin na fotkách bude stupňovat a že v kalendáři bude šunka postupně procházet spektrem lidí, kteří o ní mají zájem. Na první fotce bude celá a na poslední z ní už nezbude téměř nic. Bude celá snězená. Jára Urban pořídil nespočet fotek z různých úhlů, s různými výrazy aktérů. „Na jednu výslednou fotografii pořídím většinou okolo osmdesáti až sta záběrů,“ přiznal známý fotograf.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video