Knihománie představí 26 knižních novinek podzimní sezóny | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Knihománie představí 26 knižních novinek podzimní sezóny

Redakce

Období mezi 20. říjnem a 20. listopadem přinese pro všechny náruživé čtenáře šestadvacet novinek sedmnácti renomovaných nakladatelů v rámci projektu Knihománie.

Podzimní Knihománie je již druhou akcí tohoto druhu, první se konala letos v dubnu. Zatímco jarní Knihománie nabídla kolekci dvaceti novinek, podzimní jich přináší o šest více. Ty se ocitnou na pultech knihkupectví mezi 20. říjnem a 20. listopadem 2012.

V rámci Knihománie by měly být představeny publikace, které podle vydavatelů patří k tomu nejzajímavějšímu, co se na podzimní knižní sezonu chystá. Potěšující je rovněž různorodost žánrů - v novinkách nalezneme detektivky, historické romány, knihy pro ženy, populárně naučné publikace nebo dětské knihy. Některé novinky budou prezentovat sami autoři během autogramiád.

V do projektu se v předvánodní sezóně zapojilo kolem dvou set padesáti knihkupců a sedmnáct předních českých nakladatelství mezi nimiž nechybí např. Mladá fronta, Egmont, Fragment, Ikarm, Host nebo Euromedia Group, která je zároveň organizátorem akce. Se všemi doporučovanými novinkami a akcemi Knihománie se čtenáři mohou seznámit ve ve speciální brožuře, kterou jim zdarma poskytnou knihkupci nebo na webových stránkách knihomanie.cz

Autor: Redakce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!