Knihománie se vrací! Nabídne to nejslibnější z podzimních knižních novinek

V období mezi 26. říjnem a 26. listopadem 2013 uvede patnáct renomovaných nakladatelů v rámci projektu Knihománie na trh dvaadvacet novinek, které podle nich patří k tomu nejzajímavějšímu, co se na podzimní knižní sezonu chystá.
Knihománie se vrací! Nabídne to nejslibnější z podzimních knižních novinek
1.11.2013 20:00 |

Díky Knihománii čtenáři získají přehled o tom, co na podzim nabízí knižní trh napříč žánry. Vedle sebe se tak představí nové auto/biografie českých i světových osobností, historický román, satira pro ženy, severská krimi, moderní kuchařka nebo komiks pro děti.

Do projektu se zapojilo patnáct renomovaných nakladatelství, např. Mladá fronta, Moba, BB/art, Čtyřlístek, Domino, Fortuna Litera, Fragment, Host, Labyrint, Malý princ, PM vydavatelství, Prakul, Práh, Šulc-Švarc a Euromedia Group, která akci organizuje. Současně se účastní také přes dvě stě padesát knihkupců.

TIP redakce:

Kateřina Janouchová: Sesterstvo

Cecilie to nemá snadné. S manželem žijí v odloučení a děti mají ve střídavé péči, takže Cecilie, ačkoli se jí to ani trochu nelíbí, je vlastně máma jenom každý druhý týden. Časem se však dokáže vzchopit a začít o to, co jí v životě připadá důležité, bojovat.

Více informací o titulu najdete ZDE

Novinky letošní podzimní Knihománie se ocitly na pultech knihkupectví v sobotu 26. října. Do 26. listopadu ke každé z nich knihkupec, zapojený do projektu, zdarma přidá Knihu luštění. Vedle toho jsou u většiny zapojených knihkupců připraveny slevové kupony.

Se všemi doporučovanými novinkami a akcemi Knihománie se mohou zájemci seznámit ve speciální brožuře, kterou mu zdarma poskytují knihkupci. Další Informace je možné nalézt také na webových stránkách knihomanie.cz.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

jechout | 1.11.2013 22:10

Přivýdělek přes internet !

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění