Kozačky – módní nutnost letošní zimy | e15.cz

Kozačky – módní nutnost letošní zimy

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hitem letošní zimy jsou totiž kozačky, a to čím vyšší, tím lepší. Ochrání nohy před tuhou zimou a navíc jsou neuvěřitelně ženské a sexy. Tak se ponořte do jejich vybírání a třeba vám při něm pomohou následující tipy.

Pohodlí a móda zároveň


Celoroční podpatkový diktát je pryč. Letošní podzimní trendy nejen povolují, ale dokonce vychvalují kozačky s plochou podrážkou nebo nízkým podpatkem. „Kozačky mají totiž jedu výhodu – vypadají žensky a elegantně i bez jehlových podpatků a platforem. Hodí se jak k úzkým džínům, tak k sukním a šatům a navíc si je zamilujete především při delší chůzi nebo na náledí, kde Vás dokonale podrží,“ představuje trend Roman Puchala ze společnosti CCC Boty.

Autor: Ženy - E15


Kožešinky pro zahřátí a pro parádu


Pokud jste fanoušky huňatých kožíšků a kožešinek, pak i vás letošní módní diktát potěší. Zimní boty s kožešinovými lemy a imitace kožešin se totiž vrací do módy, a to nejen do té sportovní a praktické. Letos je čekejte v kolekcích casual a trendy. A pokud jsou takzvaně rolovací, to znamená, se si kožešinku můžete stolovat na žádanou výšku nebo ji nařasit kolem lýtka, pak jste dostali dvě mouchy jednou ranou. Dalším letošním hitem jsou totiž rolovací kozačky, které jsou verzatilní a zajímavé zároveň. Mohou se totiž přizpůsobit téměř jakémukoliv outfitu, nebo se stát jeho dominantou.

Autor: Ženy - E15


Hodí se ke všemu


Možná se to zdá zvláštní, ale kozačky jsou něco jako černý kabát – hodí se téměř ke všemu, užijete je po celou zimu a jsou jednoduše slušivé. Nepotřebujete jich deset různých párů podle barvy kalhot, stačí vám jednoduše jedny nebo dvoje a budete hvězdou zasněženého města za všech okolností,“ doplňuje výhody kozaček Roman Puchala z CCC.

Nosíte často úzké jeansy? Nacpěte je do kozaček - nejlépe s dlouhou špičkou, a budete vypadat sexy a šmrncovně. Jste spíš příznivci punčoch? Pak vězte, že k černým kozačkám se hodí jakákoliv barva punčoch a legín a navíc doplní příjemně všechny délky sukní od mini až po ty dlouhé. Nebojte se ani jejich kombinace s šaty, které například nosíte do práce. Kozačky vám opticky prodlouží nohy (obzvláště ty na podpatku) a dodají šatům nový styl. Tak už neváhejte a vybírejte! Nebo to necháte na Ježíškovi?

23. listopadu 2010
Foto: CCC Boty

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video