Královna sjezdovek není žádná tuctovka | E15.cz

Královna sjezdovek není žádná tuctovka

Inzerce

Praha na to sice zatím moc nevypadá, ale sněhové závěje se blíží! Těšíte se jako malá holka, až vyrazíte na svah s kámoškama nebo s rodinou? A máte na lyžování potřebné vybavení? Vánoce jsou totiž ideální příležitostí, kdy si můžete bez výčitek pořídít (nebo ještě lépe dostat) i takové kousky, před kterými byste si jindy disciplinovaně zakryla zrak.

Vyfikněte se. Heslem letošní zimy je totiž styl a šmrnc!
A co letos na sjezdovkách frčí?

Začněme od podlahy. Tedy od lyží.

Firma Völkl přichází rok co rok s designovými dámskými lyžemi, které skutečně stojí za hřích. Mají perfektní jízdní vlastnosti a navíc jsou prudce elegantní. Nelíbí se vám ty letošní? Vyberte si na happysport.cz z loňských či předloňských modelů. Jejich kvalita je srovnatelná a umějí být sakra hezké!

Autor: Ženy - E15

Dámské lyže jsou obecně lehčí a měkčí než pánské, takže se snadno ovládají a jsou shovívavé k různým typům terénu. Vyberte si lyže s větším vykrojením, máte-li ráda krátké oblouky, méně vykrojené pro delší oblouky.

Co se vzhledu týče, začínáte-li svůj lyžařský outfit lyžemi, myslete na to, aby se vám dobře kombinovaly se zbytkem vybavení! Méně je někdy více a příliš pestré lyže si žádají jednoduché oblečení. Nechte si esa v rukávu na později!

Koupím ti papuče…

Lyžařské boty bývají pro mnoho žen kamenem úrazu. Jsou nepohodlné a my míváme tendenci vybírat si takové, ve kterých máme dost místa na palečky. Jenomže příliš velké boty jsou v akci špatní parťáci. Při zatížení se noha posune dopředu, bota není schopna ji perfektně fixovat a my pak ztrácíme kontrolu nad lyžemi. Správný způsob zkoušení lyžáků vám vtipně předvedou kluci v tohle videu:

I lyžáky mají spousty podob. Vyberte si takové, které budou spojovacím prvkem mezi designem lyží a oblečením.

Nemám co na sebe!

A co na sebe? Kombinací je nespočet. Nebojte se vybrat si jednoduchou bundu a pestré kalhoty, anebo jednobarevné oteplováky a bundu, kterou nejde přehlédnout. Čím univerzálnější prvek zvolíte, tím extravagantněji ho můžete párovat.

Snowboarďačky často nosí kalhoty pánské, které mají pohodlný střih a vypadají neskutečně ležérně. Dnes už jsou ovšem k sehnání i dámské snowboarďácké gatě, o to víc vymazlené a sexy.

Autor: Ženy - E15

A to nejdůležitější na konec. Vlastně na hlavu.

Ještě před pár lety bylo nošení helmy spíše otázkou špatné zkušenosti než standardu. Helmu nosily nanejvýš malé děti, a těch pár dospělých, kteří si chtěli chránit zdraví, se za ni styděli. Pravdou je, že s těmi kastroly, které se tehdy prodávaly, člověk skutečně moc parády nenadělal.

Autor: Ženy - E15

Dnes už je helma běžnou součástí lyžařské výbavy a nosí ji všichni od metrových cvrčků a lyžičkách až po skutečné královny svahu. Vyberte si helmu s měkkýma ušima a luxusním vzhledem a buďte si jistá, že v ní budete zatraceně sexy!
Takže jak?
Připravená? Sekne vám to?
A umíte vůbec lyžovat?

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.