Královna sjezdovek není žádná tuctovka | e15.cz

Královna sjezdovek není žádná tuctovka

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Praha na to sice zatím moc nevypadá, ale sněhové závěje se blíží! Těšíte se jako malá holka, až vyrazíte na svah s kámoškama nebo s rodinou? A máte na lyžování potřebné vybavení? Vánoce jsou totiž ideální příležitostí, kdy si můžete bez výčitek pořídít (nebo ještě lépe dostat) i takové kousky, před kterými byste si jindy disciplinovaně zakryla zrak.

Vyfikněte se. Heslem letošní zimy je totiž styl a šmrnc!
A co letos na sjezdovkách frčí?

Začněme od podlahy. Tedy od lyží.

Firma Völkl přichází rok co rok s designovými dámskými lyžemi, které skutečně stojí za hřích. Mají perfektní jízdní vlastnosti a navíc jsou prudce elegantní. Nelíbí se vám ty letošní? Vyberte si na happysport.cz z loňských či předloňských modelů. Jejich kvalita je srovnatelná a umějí být sakra hezké!

Autor: Ženy - E15

Dámské lyže jsou obecně lehčí a měkčí než pánské, takže se snadno ovládají a jsou shovívavé k různým typům terénu. Vyberte si lyže s větším vykrojením, máte-li ráda krátké oblouky, méně vykrojené pro delší oblouky.

Co se vzhledu týče, začínáte-li svůj lyžařský outfit lyžemi, myslete na to, aby se vám dobře kombinovaly se zbytkem vybavení! Méně je někdy více a příliš pestré lyže si žádají jednoduché oblečení. Nechte si esa v rukávu na později!

Koupím ti papuče…

Lyžařské boty bývají pro mnoho žen kamenem úrazu. Jsou nepohodlné a my míváme tendenci vybírat si takové, ve kterých máme dost místa na palečky. Jenomže příliš velké boty jsou v akci špatní parťáci. Při zatížení se noha posune dopředu, bota není schopna ji perfektně fixovat a my pak ztrácíme kontrolu nad lyžemi. Správný způsob zkoušení lyžáků vám vtipně předvedou kluci v tohle videu:

I lyžáky mají spousty podob. Vyberte si takové, které budou spojovacím prvkem mezi designem lyží a oblečením.

Nemám co na sebe!

A co na sebe? Kombinací je nespočet. Nebojte se vybrat si jednoduchou bundu a pestré kalhoty, anebo jednobarevné oteplováky a bundu, kterou nejde přehlédnout. Čím univerzálnější prvek zvolíte, tím extravagantněji ho můžete párovat.

Snowboarďačky často nosí kalhoty pánské, které mají pohodlný střih a vypadají neskutečně ležérně. Dnes už jsou ovšem k sehnání i dámské snowboarďácké gatě, o to víc vymazlené a sexy.

Autor: Ženy - E15

A to nejdůležitější na konec. Vlastně na hlavu.

Ještě před pár lety bylo nošení helmy spíše otázkou špatné zkušenosti než standardu. Helmu nosily nanejvýš malé děti, a těch pár dospělých, kteří si chtěli chránit zdraví, se za ni styděli. Pravdou je, že s těmi kastroly, které se tehdy prodávaly, člověk skutečně moc parády nenadělal.

Autor: Ženy - E15

Dnes už je helma běžnou součástí lyžařské výbavy a nosí ji všichni od metrových cvrčků a lyžičkách až po skutečné královny svahu. Vyberte si helmu s měkkýma ušima a luxusním vzhledem a buďte si jistá, že v ní budete zatraceně sexy!
Takže jak?
Připravená? Sekne vám to?
A umíte vůbec lyžovat?

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video