Kult zdraví a krásy v roce 2012 | e15.cz

Kult zdraví a krásy v roce 2012

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Krása a zdraví to jsou hlavní znaky moderního člověka. Mnozí by samozřejmě také podotkli, že ještě digitální technologie, ale o těch v tomto článku hovořit nebudeme. Pečovat o svoji krásu, čistotu, a udržovat svůj zdravý životní styl je v současné době nejen populárnější, ale mnohem více potřebné.

Každý z nás o sebe mnohem více pečuje, více mu záleží na sobě samém a není na tom nic špatného. Takový je dnešní svět.

Chceme být krásní, zdraví a dožít se co nejvyššího věku i když je všude kolem nás nezdravé prostředí. A k tomu právě slouží spotřebiče pro péči o tělo a zdraví.

Co nabízí moderní doba

Kromě mnoha preparátů a potravinových doplňků moderní doba přinesla ještě mnoho užitečných spotřebičů, které nám velice pomáhají.

Některé vynálezy skončily v propadlišti dějin jako nepotřebné zbytečnosti, ale ty které jsme si oblíbili, značně pokročili ve svém vývoji. Jsou efektivnější, šetrnější a naprosto dokonale odpovídají potřebám současných trendů v péči o tělo a zdraví.

Co musí splňovat spotřebiče pro péči o tělo a zdraví?

Samostatnou kapitolou je design, na ten se hledí snad více, než kdy jindy. V našem článku se ale budeme věnovat požadované kvalitě, funkcím a tomu jaké parametry a vlastnosti by dané výrobky měly mít. To abyste se dobře zorientovali, než zakoupíte některý z nich. Je dobré vědět o jaké informace se zajímat. Vezměme si popořádku ty nejběžnější.

  • pánské i dámské
    - i u holicích strojků je důležitá spotřeba a to především u těch, které se nabíjejí ve stojánku permanentně připojeným do sítě. Stand-by režim by se neměl dostat nad 0,8 Watt. Výdrž akumulátoru okolo 20 holicích cyklů. Druh akumulátoru by z ekologického hlediska neměl být Ni-Cd (Niklo-Kadmiový). Čištění planžet pod tekoucí vodou by mělo být samozřejmostí. Podobné parametry by měly plnit i dámské holicí strojky a epilátory.
  • – ergonomie a měkčená rukojeť i nízká hmotnost jsou velmi příjemné. Nízká hlučnost by měla být samozřejmostí, všechny fény jsou již poměrně tiché. Spotřeba elektrické energie do 2000 Watt. Funkce několika stupňů teploty proudu vzduchu, intenzita proudu vzduchu, ionizér a množství příslušenství a nástavců pro tvorbu účesů. Praktickou věcí jsou také sáčky nebo pouzdra na uskladnění.
  • – foukání teplého i studeného vzduchu, teplotní pojistka, otočné uložení přívodního kabelu a rukojeť z měkčeného plastu. Množství příslušenství, odkládací nopy a další bývají standardně v každém balení. Vyšší modely mají regulaci proudu vzduchu, keramický povrch topného válce či rotaci kartáče na obě strany.
  • – důležité praktické funkce jako je nízká spotřeba, automatické udržování teploty vody, plynulá a pohodlná regulace teploty, bublinková masáž i praktická výlevka jsou u většiny modelů. Množství příslušenství, infrazáření, či vibrační masáž jsou pak velikým zpříjemněním pro vaše unavené nohy.
  • – u osobních vah byste se měli soustředit především na tyto funkce: druh a výdrž baterií, velké čitelné údaje na displeji, povolená odchylka v měření (přesnost váhy min. 100gramů) a automatická kalibrace. U vyšších modelů budou pro vás příjemné paměti pro několik osob, indikátory úbytku/nárůstu hmotnosti, či svalové hmoty a měření tělesného tuku.

Kvalitní a značkové spotřebiče pro péči o tělo a zdraví za skvělé ceny si můžete zakoupit v e-shopu expert.cz. Více jak 50 výdejních míst po celé ČR. Privátní slevy pro zákazníky, akce a soutěže pro každého. Expert.cz - dobrá rada, dobrá cena.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video