Lodičkový sprint: V Praze závodily ženy v běhu na vysokých podpatcích | E15.cz

Lodičkový sprint: V Praze závodily ženy v běhu na vysokých podpatcích

mk

Myslíte si že boty "na jehlách" jsou dobré akorát tak ke stání na červeném koberci? Nenechte se mýlit, včera v Praze v dolní části Václavského náměstí ženy na podpatcích dokonce závodily.

První ročník unikátního Lodičkového běhu na vysokých podpatcích jim navíc lehce znesnadnila nepřízeň počasí ale i tak si zúčastněné dámy celou událost, která má v jiných velkoměstech, jako Paříž nebo New York, dlouhou tradici, vyloženě užívaly.

„Lodičkový sprint je pro nás samozřejmě kromě zábavy a recese také oslava ženské krásy, protože podpatky byly vždy spojeny s krásou a elegancí,“ říká Tomáš Bojda z agentury seventy7, která akci organizovala.

Účastnice běžely trasu dlouhou 40 metrů a závodu se zúčastnil i hvězdný tým v čele s moderátorkou Nikol Moravcovou, herečkou Nikol Kouklovou nebo modelkou Michaelou Štoudkovou či herečkou Veronikou Petrovou. Celou akci moderovala “blbá blondýna“ Iva Pazderková v modrých teplých ponožkách.

Podmínkou účasti byl podpatek o minimálně osmi centimetrech, našly se však i odvážlivkyně s patnácticentimetrovou „závodní obuví“. Vítězkou se stala slečna Petra Kačiaková, která zvítězila i přes první nepovedený start s pádem na zem. Odměna však jistě stála za tu námahu - vyhrála 30 000 korun v hotovosti.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.