Lodičkový sprint: V Praze závodily ženy v běhu na vysokých podpatcích | e15.cz

Lodičkový sprint: V Praze závodily ženy v běhu na vysokých podpatcích

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Myslíte si že boty "na jehlách" jsou dobré akorát tak ke stání na červeném koberci? Nenechte se mýlit, včera v Praze v dolní části Václavského náměstí ženy na podpatcích dokonce závodily.

První ročník unikátního Lodičkového běhu na vysokých podpatcích jim navíc lehce znesnadnila nepřízeň počasí ale i tak si zúčastněné dámy celou událost, která má v jiných velkoměstech, jako Paříž nebo New York, dlouhou tradici, vyloženě užívaly.

„Lodičkový sprint je pro nás samozřejmě kromě zábavy a recese také oslava ženské krásy, protože podpatky byly vždy spojeny s krásou a elegancí,“ říká Tomáš Bojda z agentury seventy7, která akci organizovala.

Účastnice běžely trasu dlouhou 40 metrů a závodu se zúčastnil i hvězdný tým v čele s moderátorkou Nikol Moravcovou, herečkou Nikol Kouklovou nebo modelkou Michaelou Štoudkovou či herečkou Veronikou Petrovou. Celou akci moderovala “blbá blondýna“ Iva Pazderková v modrých teplých ponožkách.

Podmínkou účasti byl podpatek o minimálně osmi centimetrech, našly se však i odvážlivkyně s patnácticentimetrovou „závodní obuví“. Vítězkou se stala slečna Petra Kačiaková, která zvítězila i přes první nepovedený start s pádem na zem. Odměna však jistě stála za tu námahu - vyhrála 30 000 korun v hotovosti.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video