Lucie Vondráčková natočila nový videoklip | e15.cz

Lucie Vondráčková natočila nový videoklip

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Lucie Vondráčková natočila nový klip k písni Stůj z úspěšného alba Oheň...

Samotný klip...

Při natáčení navázala na úspěšnou spolupráci s týmem, který realizoval také její předchozí, oba velmi úspěšné, videoklipy Tenkej led a Láska umí víc.

Lucie k natáčení říká: “Klipy natáčím ráda. Jsou to takové minifilmy, ve kterých v minimu času musíte zažít maximum emocí a vystřídat spousty podob.Při natáčení Stůj jsem měla na sobě krásné šaty ze stříbrných sklíček. Efekt skvělý, ale pokud je venku přes třicet stupnů a do zad vám naplno pálí deset obr světel, máte pocit, že máte záda v plamenech. To se pak tancuje jedna báseň”.

Natáčení trvalo celý den v režii Mr.Magice a kameramana Petra Bednáře. Točilo se v ateliéru i venku a celý tým se snažil co nejlépe vystihnout náladu písně. Na to, aby Lucie vypadala v klipu co nejlépe, dohlížely kadeřnice a vizážistka Lenka Šourková a stylistka a kloboučnice Libka Safr, která se v poslední době stará o image Lucie Vondráčkové.

V klipu společně s Lucií vystupují také skvělý tanečník Radek Fišer ze skupiny If, která ji doprovázela také na turné Hit Tour 2013 a sportovní hvězda, Mistr světa, Evropy i ČR v thajském boxu Ondřej Spejbl Hutnik.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video