Markéta Hrubešová: Nesnáším diety, raději pravidelně cvičím | e15.cz

Markéta Hrubešová: Nesnáším diety, raději pravidelně cvičím

Eva Čerešňáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herečka Markéta Hrubešová je spojována hlavně s divadlem, filmy a vařením, ale Markéta je aktivní nejen na jevišti. Od dětství se ráda hýbe, a protože nesnáší diety a ráda si dopřeje dobré jídlo, raději se potí několikrát týdně v dámské posilovně.

„Jídlo miluji, a proto jsou mi veškeré diety protivné. Nedávno jsem vydala kuchařku „Tak vařím já“ a stojím si za každým receptem.

Všechna jídla v mojí kuchařce jsem uvařila i snědla. Snažím se tedy být živým důkazem toho, že člověk si může pochutnat a nemusí nutně okamžitě přibrat. Stačí se třikrát do týdne protáhnout a nemusím si nic odpírat,“ prozrazuje Hrubešová.

„A nutno říci, že mne to opravdu začalo bavit. Cvičím obden ve fitku hany bany a na každé cvičení se vyloženě těším. Na kardio zónu, ve které běhám nebo chodím na pásu, jezdím na rotopedu a také na té mašince, co zaměstnává i paže.

Střídám to s power platem a také pravidelně chodím na vacu shape. A výsledky už jsou vidět. Určitě se cítím lépe a celkově jsem tak nějak odolnější vůči stresu a také různým nachlazením.“

Markétě vyhovuje, že jsou dámská fitness studia po celé republice, a tak se ani při pracovních cestách nemůže sama sobě na nic vymlouvat. Samotné cvičení ale určitě k atraktivní postavě nestačí.

Pokud je jídlo tučné a kalorické, neodpírám si ho, ale dám si menší porci. Preferuji tak raději malé porce, ale snažím se jíst alespoň pětkrát denně a k tomu průběžně vypít nejmíň dva litry vody nebo čaje.“

Markéta HrubešováAutor: Ženy - E15

Současně se Hrubešová netají tím, že je spáč, a potřebuje spát alespoň sedm hodin. Markétiným tajemstvím je i to, že nemá-li povinnosti, ráda si dopřeje odpolední „beauty sleep“. „Stačí mi dvacet minut a zaberu téměř kdykoliv a kdekoliv,“ doplnila sympatická herečka.

Zlepšení kondice se jí hodí i v Divadelní Společnosti Josefa Dvořáka, kde momentálně hraje ve dvou krásných představeních. V kostýmech se totiž cítí lépe, protože díky pravidelnému cvičení v dámském fitku cítí úbytek centimetrů na kritických partiích.

Autor: Eva Čerešňáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video