Měsíční horoskop - září | e15.cz

Měsíční horoskop - září

Irena Forejtová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co Vám hvězdy přinesou v novém měsíci? Přečtěte si v našem horoskopu na měsíc září.

Beran ( 21.3. - 20.4. )
Začíná pro vás skvělé období. Stihnete mnohem více, než kdy jindy, budete sršet energií, a také děti vám udělají radost. Buďte však realistky a naučte se odpočívat, protože žádná nádoba není bezedná. Večery věnujte partnerovi, pozvěte ho na romantickou procházku nebo si otevřete láhev vína a proberte spolu vše nevyjasněné. Oba to velmi potřebujete.

Býk ( 21.4. - 21.5. )
Váš nadřízený vám zřejmě svěří úkol, na který dlouho čekáte. Proto neváhejte, zahoďte pochybnosti a bez váhání nabízenou práci přijměte, ale spoléhejte jen na vlastní schopnosti a úsudek. Nikdo vám nic neulehčí, a ani partner nebude vaším rozhodnutím nadšen. Roztržitost a pochybnosti zažene teplá koupel, bylinkový čaj a samota.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Na začátku měsíce vám váš životní elán pomůže čelit novým náročným úkolům, jen pokud budete jednat moudře. Svými úspěchy se příliš nechlubte, i když dobrou náladou zřejmě nakazíte všechny své blízké. Nechovejte se jako slon v porcelánu, neboť ne každý je tak dobře naladěn jako vy. Nemístně laděný vtip urazí vašeho partnera tak, že budete litovat. Rozdávejte optimismus, ale taktně!

Rak ( 22.6. - 22.7. )
Zářijové dny vám mnoho pohody nedopřejí, i když se budete sebevíc snažit. Trochu sebevědomí můžete získat, když se chopíte správné příležitosti a vydáte se správným směrem. S dětmi nebo s rodiči se připravte na menší neshody. V průběhu měsíce hrozí nepříjemné zážitky spojené s cestováním na velké vzdálenosti. Plány naruší i choroba někoho z vašich blízkých.

Lev ( 23.7. - 22.8. )
Začátek září může přinést nemalé problémy, proto byste měli postupovat ve všech záležitostech dostatečně prozíravě a nepropadat hned panice. Z některých věcí se za všech okolností prostě musíte dostat sami. Přesto budete nevyčerpatelnou studnicí nápadů a humoru, a svou dynamikou dokážete strhnout i ostatní. Děti i partner ocení, jakou mají doma báječnou maminku.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
Začátek měsíce zřejmě přivítáte mizernou náladou, což se odrazí na vašem sebevědomí a v rodinných i pracovních vztazích. Situace se zlepší, jakmile komplikovanou osobní záležitost objasní vaši známí. Vyhýbejte se Beranům a Váhám, hrozí konflikt, neboť tvrdé hlavy nikdy nedojdou ke kompromisu, ale pamatujte, že víc hlav, víc ví.

Autor: Ženy - E15


Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Neváhejte, pokud vás někdo požádá o pomoc, příště se můžete dostat do podobné situace vy. Díky své laskavosti, toleranci a klidné povaze zvládnete na úrovni a s přehledem vyřešit závažný pracovní spor. Zářijové dny sportu nepřejí, proto se vyhněte fyzicky náročným činnostem. Raději se vydejte na lehkou rodinnou procházku s partnerem, dětmi či přáteli.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Následující dny jsou nakloněny podnikání a kariéře vůbec. Můžete potkat někoho, kdo má dobrý nápad nebo vám nabídne dobře placené a zajímavé místo. Poslední srpnový týden budete velmi užiteční při domácích pracích a také při péči o vaše ratolesti. Se svými potomky prožijete nádherné chvíle doma či na výletě. Za volant však nesedejte – hrozí kolize.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Co víc si můžete přát - události, které mohou změnit vaše plány, se naštěstí vyvíjejí ve váš prospěch Uspějete při přijímacích pohovorech, zkouškách a vyřizování na úřadech, můžete se začít věnovat studiu a dokonce přitom stihnete doma všechno udělat, co jste si naplánovali. Pokuste se prosadit své duševní schopnosti a na práci a sport zapomeňte.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Čekají vás dny, které posílí váš organismus a dodají psychickou i fyzickou energii. Změny na pracovišti vás posunou do výhodné pozice a kromě toho se podaří skloubit rodinné povinnosti s pracovními. Naskytne se i výhodná příležitost ke koupi nemovitosti či lukrativnímu investování. Partner přijde možná s nápadem, jak vylepšit vaši domácnost.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Na začátku nového měsíce se nemusíte cítit právě nejlépe, proto si ve volném čase naplánujte sport a pohyb. Načerpejte nové síly, budete je potřebovat pro náročné plnění úkolů, které sice zvládnete, ale uznání se nedočkáte. Na konci měsíce se zřejmě mladší Vodnáři nevyhnou pracovním problémům s nadřízenými. Slova útěchy a potěšení však najdete u partnera.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
V novém měsíci by se vám, až na nějaké maličkosti, mělo dařit vcelku dobře. Je možné, že znovu získáte ztracené postavení. Dořešte záležitosti, které již nesnesou odklad a udělejte si ve věcech jasno a pořádek. Aby se proti vám věci neobrátily, nepodceňujte ani zdánlivé pracovní maličkosti. Poslední zářijové dny budete nekompromisně, ale zodpovědně řešit určitý problém.

Autor: Irena Forejtová
1. září 2010

Autor: Irena Forejtová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery