Miley Cyrus ve svém novém klipu vystupuje nahá! Video láme rekordy na Youtube | e15.cz

Miley Cyrus ve svém novém klipu vystupuje nahá! Video láme rekordy na Youtube

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Z amerického hnědovlasého andílka, který získal svou světovou slávu hlavně díky účinkování v Disney seriálu Hannah Montana, se klube pěkná dračice a provokatérka...

Dvacetiletá zpěvačka a herečka Miley Ray Cyrus se evidentně snaží zbavit nálepky „slušňačky“ Hannah Montany a zpěvačky pro malé děti jak jen to jde.

Nedávno vyvolala rozruch a sklidila velkou vlnu kritiky kvůli svému lascivnímu tanečnímu vystoupení na udílení hudebních cen MTV.

Před šesti dny pak uvedla na internet svůj nový videoklip, v němž se ukazuje nahá na bouracím závaží. Klip s názvem Wrecking Ball vyvolal na internetu rekordní zájem. V prvních 24 hodinách po svém umístění na Youtube zaznamenal přes 19 milionu přehrání a k dnešnímu dni jej vidělo více než 96 miliónu uživatelů.

Sólová hudební kariéra zpěvačky Miley Cyrus započala v roce 2007 vydáním jejího debutového alba Meet. Její druhé album, Breakout, bylo vydáno 22. července 2008.

V roce 2008 byla Miley časopisem Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě a časopis Forbes jí v témže roce udělil 35. místo v žebříčku „Celebrity 100“ s výdělkem 25 miliónů dolarů.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video