Miss Universe 2013 je dívka z Venezuely! Češka se mezi 16 nejlepších nedostala | e15.cz

Miss Universe 2013 je dívka z Venezuely! Češka se mezi 16 nejlepších nedostala

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V sobotu 9. listopadu, proběhl v Moskvě finálový galavečer Miss Universe 2013.

Miss Universe patří mezi nejznámější světové soutěže a její tradice sahá do roku 1952, kdy poprvé začala, tehdy ještě jako lokální plavková show, v Long Beach v Kaliforni. Nyní soutěž vlastní miliardář Donald Trump a televize NBC.

Porotu tento rok nejvíce zaujala Gabriela Isler z Venezuely. Pětadvacetiletá vítězka Miss universe 2013 pracuje v televizi Venevision, ráda tančí flamenco a tvrdí, že nejlépe se cítí doma, obklopena lidmi, které miluje.

Gabriele předala korunku královny krásy při korunovačním ceremoniálu na finálovém galavečeru loňská Miss Universe, jednadvacetiletá Olivia Culpo ze Spojených států.

Na druhém místě v letošní soutěži skončila třiadvacetiletá Patricia Yurena Rodriguez ze Španělska a na třetím dvaadvacetiletá Constanza Baez z Ekvádoru.

Soutěže se účastnily dívky z celkem 85 zemí, česká soutěžící Gabriela Kratochvílová se mezi 16 finalistek nedostala. Ze světové soutěže si však odnáší titul Bond Girl, který získala na Yamamay Fashion Show během několikatýdenního soustředění.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video