"Missky" a móda na České Miss. Kdo vypadal nejlépe? | E15.cz

"Missky" a móda na České Miss. Kdo vypadal nejlépe?

Monika Kváčková

K honosně pojaté akci s červeným kobercem a patřičnou pompou neodmyslitelně patří také skvostné róby. Předepsaný dress code galavečera byl "Creative Black tie", s nímž se můžete setkat na společenských akcích, kde je oproti klasice upřednosťnována nápaditost. Podívejte se, jak si s ním poradily přítomné dámy!

Česká Miss je každoročně očekávanou společenskou událostí, na které můžeme potkat spoustu krásných žen i mimo soutěžní pódium. Mimo známých osobností je ovšem také vítanou příležistostí předvést se před světly kamer a objektivy fotoaparátů pro bývalé účastnice „misskových“ soutěží, které se tentokrát objevily ve vskutku hojném počtu.

Přestože Creative Black tie sice upozorňuje na formální událost, ale současně dává prostor k uplatnění nejmodernějších žhavých trendů co se v oblekání společenských šatů týče, některé dámy se raději držely klasických standardů. Obligátní černé se nevzdaly např. Bára Kolářová nebo Lucie Králová, která ovšem využila nosnost výrazných doplňků. Černé šaty zvolila také Jitka Válková, jejíž průhledná krajková róba nešla přehlédnout.

Bára KolářováBára KolářováAutor:

Lucie KrálováLucie KrálováAutor:

Jitka VálkováJitka VálkováAutor:

Střízlivou šedou róbu na galavečer oblékly Renata Langmanová a také hvězda stříbrného plátna herečka Claudia Cardinale, o níž málokdo ví, že její kariéru odstartovalo vítězství v soutěži Miss Tuniska. Ta v závěru večera korunovala na pódiu novou Českou Miss 2012, kterou se stala 21letá Tereza Chlebovská z Krnova, studentka Ostravské univerzity.

Renata LangmanováRenata LangmanováAutor:

Claudia CardinaleClaudia CardinaleAutor:

Neutrálních barev se nebály ani (v tu chvíli stále ještě úřadující) Česká miss 2011 Jitka Nováčková a Veronika Machková, jejíž odvážná toaleta vynikala hlavně velmi hlubokým výstřihem.

Veronika MachkováVeronika MachkováAutor:

Jitka NováčkováJitka NováčkováAutor:

Na barevnost naopak vsadily Jana Doleželová, Denisa Domanská nebo ředitelka České Miss Michaela Maláčová.

Jana DoleželováJana DoleželováAutor:

Denisa DomanskáDenisa DomanskáAutor:

Michaela MaláčováMichaela MaláčováAutor:

Možnost volnějšího výběru večerní róby pak využily například Eliška Bučková a Iveta Lutovská, které si obléky dlouhé šaty nápaditých střihů s decentními vzory.

Eliška BučkováEliška BučkováAutor:

Iveta LutovskáIveta LutovskáAutor:

Autor: Monika Kváčková
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!