Módní inspirace: Šaty a účesy celebrit na GRAMMY Awards 2012 | e15.cz

Módní inspirace: Šaty a účesy celebrit na GRAMMY Awards 2012

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každá hvězda chce zazářit na tak velké a prestižní hudební akci jako je udílení cen Grammy. Podívejte se na nejkrásnější šaty a účesy!

Grammy Award (česky Cena Grammy) je každoroční ocenění udělované Národní akademií hudebního umění a věd ve Spojených státech za výjimečné úspěchy v hudebním průmyslu, udělováné od roku 1958, v současnosti ve sto deseti kategoriích napříč hudebními žánry. Právem proto patří mezi nejvýznamnější hudebním ocenění na světě.

Letošní atmosféru udílení cen Grammy smutně poznamenala smrt zpěvačky Whitney Houston, která zemřela v předvečer ceremoniálu. Její největší hit I Will Always Love You zazpívala Jennifer Hudson. Vzpomínka byla věnována i dalším věhlasným hudebním interpretům, kteří loni zemřeli - Amy Winehouse, která získala ocenění in memoriam získala za duet Body And Soul, Ettu James a Gila Scotta-Herona.

Protože však stejně jako „Oskaři“ nejsou ceny Grammy jen záležitostí uměleckou ale také významnou akcí společenskou a módní i letos se na ni přítomné celebrity náležitě připravily. Jak to na červeném koberci slušelo např. Katy Perry, Adele, Paris Hilton a dalším celebritám se můžete podívat v naší fotogalerii.

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video