Módní inspirace: Šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012 | e15.cz

Módní inspirace: Šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každoroční předávání filmových cen Oscar se netočí výhradně jen kolem filmového průmyslu. Na své si přijdou i milovníci módy, neboť hlavně slavné herečky si nikdy nenechají ujít příležitost předvést vybrané módní kreace a róby předních světových návrhářů.

Čtěte také: Celkové výsledky v ostatních kategoriích 84. udílení cen Americké filmové akademie.

Letos se na červeném koberci móda nesla ve znamení jednoduchosti a elegance. Většina hvězd volila roby jednobarevné jednoduhých a elegantních střihů max s efektními detaily či doplňky.

Také převažovaly světlé barvy - od bílé přes tělovou až po stříbrnou. V bílé na červeném koberci při tradičním příchodu na slavnostní ceremonii defilovala celá škála hvězd včetně Gwyneth Paltrow či Jennifer Lopez nebo vítězky za nejlepší vedleší ženskou roli Octavie Spencer. Tělovou barvu pak zvolily např. Cameron Diaz nebo Penelope Ann Miller.

Jenifer LopezAutor: Ženy - E15

Penelope Ann MillerAutor: Ženy - E15

Octavia SpencerAutor: Ženy - E15

Mimo světlých barev vynikaly také róby výrazných odstínů. Některé hvězdy sáhly po sytých odstínech červené nebo módré, nejen díky svému vítězství v kategorii Nejlepší herečka ale i díky nadčasové zlaté toaletě bodovala herečka Meryl Streep.

Meryl StreepAutor: Ženy - E15

Emma StoneAutor: Ženy - E15

Tmavých barev bylo na červeném koberci tentokrát poskrovnu a tak se tentokrát odlišily od davu např. Angelina Jolie výběrem černých šatů, doplněných jen minimálně šperky, nebo Glen Close v elegantní dvoudílné šedozelené róbě.

Glen CloseAutor: Ženy - E15

Angelina Jolie a Brad PittAutor: Ženy - E15

Na další šaty celebrit na předávání filmových cen Oscar 2012 se můžete podívat ve FOTOGALERII ZDE.

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video