Jak to vidí astrolog: Moudrý podzim 2012 | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Moudrý podzim 2012

Alena Horáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Léto se nachýlilo ke svému konci a vládu v sobotu 22. 9. 2012 v 16:49 minut definitivně přebírá podzim. Co nám letošní podzim nabízí a jaké si pro nás přichystal překvapení? To vám nyní prozradí kartářka a astroložka Alena Horáková z VěštěníOnline.cz

www.vestenionline.cz

Určitě k nám nepřijde nic, k čemu bychom nedali podnět v minulých měsících. Tak, jako po celý rok i nyní budeme mít na výběr, jakým způsobem prožijeme následující měsíce. A podzim může být vskutku velice tvořivým obdobím. Sabiánský symbol pro Ascendent ukazuje na sílu, která přežívá v lidských dílech dávno poté, co její autor opustil tento svět. Říká nám, že nyní můžeme dát formu svému ideálu, stvořit to, o čem jsme jen snili a co nás spojí s celým lidstvem.

I nadále však bude trvat nespokojenost lidu, která se bude odrážet v protivládních akcích. Ty však nebudou mít příliš šancí na úspěch. Symbol moci v podobě Pluta se nepříznivě dívá na planetu revoluce Urana, a tak je zbytečné se snažit touto cestou o nápravu stávající situace. Nakonec vláda je vždy odrazem obyvatel a dokud se nezmění český národ jako takový, vláda lepší nebude.

Letošního podzimu se urodí mnoho různých petic, které budou odvážně křičet do okolí a vyzývat obyvatele, aby si nenechali nic líbit, ale všechny zapadnou velice brzy do zapomnění. Politické vody se rozčeří jako hladina rybníku po vhozeném kameni, sprška kapek vytryskne vzhůru k nebesům a poté se kapky snesou pokojně do bezpečí rybníku. Zčeřená voda se zklidní, rebelanti zjistí, že útok jim nedává záruku bezpečí a opět se připojí ke svým politickým druhům, aby společně vytvořili pevnou vodní hladinu. Přesto tyto akce dokáží odvádět pozornost od těch pravých hodnot a zaměstnat lidskou mysl tak, že nepřijímá jiné energetické proudy.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Proto bude pro všechny prospěšnější, aby soustředili pozornost na sebe a svou vlastní tvorbu. Přemýšlení, kritika, hořekování a svalování viny na vládu, Evropskou unii a všechny kolem sebe každému zajistí, že ustrne na místě a připraví se o šanci změnit svůj život tak, aby se mu dobře žilo v podmínkách, které máme aktuálně k dispozici. Vládou, ani parlamentem se není třeba zabývat, historicky se znemožní sami.

Podzim bude totiž mimořádně štědrý k těm, kteří se nebudou bát a začnou zúročovat své talenty. Nezáleží na tom, zda to bude v oblasti umění, obchodu, cestování nebo v něčem jiném. Důležité je, aby každý člověk nalezl to, co ho baví a začal žít tak, jak si přeje. Nemusí to být hned ve velkém měřítku, není třeba zakládat firmy a kupovat výstavní sály. Stačí si vytyčit cíl a vykročit za ním. Saturn tvoří s Lunou a Neptunem malý ochranný trojúhelník, který má moc a sílu všem těmto přáním, touhám a talentům zajistit trvalou přízeň, dostatek inspirace a také finance k jejich uskutečnění. Důležité je, aby to, k čemu se rozhodneme, šlo přímo od srdce a nebylo to jenom odrazem Ega či přáním vyhovět druhým.

Podzim nám dá příležitost stát se sami sebou...Autor: Ženy - E15

Někdy je těžké rozeznat, co je našim přáním a co je přáním druhých, je také těžké dělat to, co chceme my bez ohledu na to, co se od nás očekává. Podzim každému dá mnoho příležitostí, aby zjistil, co se za jeho přáním skrývá, zda tvořivé úsilí nebo egoistická touha zalíbit se svému okolí.

Zároveň bude toto poznání oním měřítkem, které každému ukáže, z jaké úrovně jeho sny plynou. Každý by měl tvořit a přemýšlet pouze sám za sebe. Nakonec, jedná se o životy každého z nás, tvořivý spokojený život každého jednotlivce poté dá vzniknout společnosti, v níž vládne úcta k práci druhého člověka.

Možná právě proto se tento podzim ještě více otevře propast mezi mužem a ženou, mezi ženským a mužským principem. Venuše jako symbol milenky je v nepřátelském postavení k Marsu jako symbolu muže. Luna, symbol ženy, matky je ve stejně rozporném postavení ke Slunci, symbolu muže, otce.

Podzim nám chce říci, aby každý byl tím, kým je a nehrál si na někoho, kým není, nikdy nebyl a nikdy nebude. Každá přetvářka bude odměněna neporozuměním a hádkou. Každá neúcta bude okamžitě odhalena. Každá snaha o manipulaci, nadvládu a řízení života druhého se okamžitě setká s neúspěchem a tvrdou odezvou.

Vzpomeňme si tedy za pomoci silných energií, kdo skutečně jsme, jakou vládneme tvořivou silou a co všechno dokážeme. Pokud porozumíme poselství letošního podzimu a obrátíme svou pozornost od vnější nespokojenosti k vnitřnímu naplnění, pak nám Jupiter s Venuší slibují zásilku štěstí, porozumění a lásky.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Alena Horáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video