Muži bez kalhot: České celebrity okukovaly striptéry! | e15.cz

Muži bez kalhot: České celebrity okukovaly striptéry!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve středu 11. července 2012 měl v Cinema City Nový Smíchov premiéru skvělý americký film “Bez kalhot“. Promítání uvedl Petr Vojnar a hosty přivítali i polonazí svalovci! Po filmu se konala party v Art/Music Club Lucky Lucky, na které nechyběla ani téměř nahá mužská těla! Film a následnou afterparty si nenechala ujít řada českých V.I.P.

„Film mi doporučil můj gay kamarád, že prý je to sranda a navíc tam hrají samí krásní chlapi. Měl pravdu! Já osobně mám ke striptýzu ambivalentní vztah – ráda se podívám, pokud je vtipný nebo skvěle technicky udělaný. Pokud mě však striptér vytáhne ke spolupráci, propadám se studem a zdrhám…,“ prozradila se smíchem hvězda seriálu Ordinace v Růžové zahradě, Miluše Bittnerová.

Party, kterou provázel Petr Vojnar, byla opravdu legendární! Hosté jako Linda Bartošová, Miluše Bittnerová, Tereza Brabcová, Tereza Chlebovská, Vlastimil Harapes, Petr Jákl, Markéta Mayerová, Dominika Mesarošová, Nikol Plzáková, Petra Pudová, Robert Rosenberg, Šárka Ullrichová a Petr Zvěřina se nenechali dlouho přemlouvat a večer si pořádně užívali.

Na programu byla mimo jiné obdivuhodná kadeřnická show Temptation a skvělý breakdance. Kdo chtěl, mohl využít služeb thajské masérky. Ovšem největší úspěch sklidil asi polonahý krasavec, který po promítnutí traileru k filmu “Bez kalhot“ předvedl pravý americký striptýz! Jakmile začal odhazovat části svého oblečení, začaly všechny dámy před pódiem hlasitě ječet, pískat a tleskat.

„Tahle akce se vážně povedla! Premiéra filmu Bez kalhot byla skvělá a na následnou party dlouho nezapomenu,“ svěřila nám své pocity Šárka Ulrichová. Nikoly Plzákové: „Film Bez kalhot byl super! Takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála. Chtělo by to víc takových filmů, co zvednou člověku náladu. V klubu Lucky Lucky jsem byla poprvé v životě a musím říct, že mě opravdu nadchnul tím velkým prostorem a cihlovou stěnou. Díky tomu to tam má neuvěřitelnou atmosféru. Určitě jsem tam nebyla naposledy,“ doplnila závěrem Nikola Plzáková.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video