Na Vybereme.cz seženete i hodinového manžela | e15.cz

Na Vybereme.cz seženete i hodinového manžela

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kape vám doma kohoutek a váš partner nemá buňky, ani chuť na to, aby ho opravil? Na Vybereme.cz seženete instalatéra nebo „hodinového manžela“, který dá vše do pořádku.

Když už budete ve vyhledávání, tak si, pro zpravení nálady, najděte třeba prodejnu vaší oblíbené módní značky a vyhledejte i nejbližšího kadeřníka, aby vám to opravdu slušelo.

Pokud se vám nechce ztrácet čas zbytečným běháním po městě, můžete si i zadat automatické omezení vzdálenosti od místa, kde jste – např. 5 kilometrů. Postupně si tak můžete vyhledat i několik provozoven v dané oblasti – a rodinné nákupy zvládnete rychle a hravě.

====Najdi nejbližší ==== Zajímavou funkcí, kterou Vybereme.cz svým uživatelům nabídne, bude prostorové vyhledávání. Ta bude k dispozici ať již v podobě „najdi nejbližší“, kdy se uživateli vyhledaná firma přímo zobrazí na mapě. Pro vybrané prohlížeče funguje i služba „vyhledání i s lokalizací uživatele“, která je zatím pouze testována. Pokud se v tomto případě podaří systému rozpoznat, kde právě uživatel internetu je, může mu nabídnout vyhledání např. nejbližší opravny nebo pobočky banky. „Na Vybereme.cz najde uživatel nejen opraváře televize, ale na stejné stránce i za kolik a kde si může pořídit novou,“ uvedl ředitel internetu Pavel Krbec a dodává: „přitom vyhledávání na Vybereme.cz je maximálně jednoduché a intuitivní.“


Autor: Ženy - E15
====Vše od A do Z==== Jednotlivé služby na Vybereme.cz najdete buď podle sekcí, jako jsou Auto, Kultura, Služby, Dům, Zdravotnictví nebo Restaurace, nebo si můžete službu vyhledat i podle abecedního seznamu. Například pod písmenkem „S“ najdete vše pro svatbu, sportovní výživu, nebo seznamky, supermarkety, saunu i sexuologii. Vyzkoušejte na http://firmy.vybereme.cz/ **

8. dubna 2010
(komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video