Nahota mezi kapkami vody: Andrea Verešová pokřtila svůj nový kalendář | e15.cz

Nahota mezi kapkami vody: Andrea Verešová pokřtila svůj nový kalendář

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Bez make-upu a oblečená jen do kapek vody pózovala jedna z nejkrásnějších žen českého showbusinessu Andrea Verešová. Své tělo odhalila při focení exkluzivního kalendáře přední designové koupelnové společnosti ProCeram.

Přestože jí letos bude již třiatřicet let, což pro většinu modelek bývá už obvykle „důchodový věk“, krásná Slovenka si na nedostatek prestižních zakázek si rozhodně stěžovat nemůže. Tento kalendář však patří zároveň k tomu nejodvážnějšímu z toho, co dosud nafotila. „Mám k produkčnímu týmu ProCeramu důvěru a velmi dobře se mi s nimi spolupracovalo už při realizaci kalendáře Mystic Andrea 2012, stejně tak s fotografem Janem Tůmou,“ podotýká k tomu sama modelka.

„Primárně šlo o to zachytit na fotografiích pocit euforie a čiré radosti z vody, nahota byla jen přirozenou součástí, stejně jako u velkých uměleckých děl,“ osvětluje ústřední myšlenku třinácti originálních snímků jejich autor, fotograf Jan Tůma.

Kalendář nazvaný Andrea Verešová 2013 pokřtili v plzeňském music clubu Pantheon spolu s Andreou moderátoři Ondřej Brzobohatý a Gábina Partyšová.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video