Nákupy s Maminkou jsou tady! | e15.cz

Nákupy s Maminkou jsou tady!

Klára Kotábová (Maminka)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Právě vychází listopadové číslo časopisu Maminka. Přináší vám 404 stran ucelených informací o těhotenství, výchově dětí i rodinných vztazích.

Nevím jak vy, ale já si nákupy vylepšuji náladu, odměňuju se, když se mi zadaří, naopak se jimi utěšuji, když mám z jakéhokoli důvodu „nervy na pochodu“. Jednoduše řečeno: Jsem žena a jako taková nakupování miluju (mám to v genech už od dob pramatky-pravěké sběračky – stejně jako ona vyrážím do džungle a netuším, co přinesu:-)).

Můj manžel tvrdí, že jsem na nakupování závislá a já musím vlastně souhlasit. Jenže – vůbec mi to nevadí! Závislost na čokoládě jsem odbourala a kdesi jsem četla, že člověk by měl mít nějaké neřesti, aby nebyl příliš dokonalý, protože to ostatní unavuje. Takže shrnuto podtrženo: Nejsem perfektní a měnit se nehodlám.

Jestli se mnou souhlasíte a nakupujete minimálně se stejnou vášní jako já, mám pro vás samé dobré zprávy. Opět pro vás chystáme víkendové Nákupy s maminkou, díky kterým obohatíte svůj šatník, domácnost atd. nejnovějšími úlovky za skvělé ceny. Tuhle akci jsem si zamilovala již loni, protože přesně podporuje moje nákupní zvyklosti. Chci si koupit něco pro sebe, a jak dopadnu? Mám tašky plné věciček, které „potřebují“ moje holčičky. A pro sebe? Jak už to bývá, vůbec nic :-)

Slevové kupony, které najdete v listopadové Mamince, vám pomohou, abyste se nemusela litovat, že na děti myslíte a na sebe nikoli – jsou totiž skvěle namíchaným mixem toho, co potřebujete, chcete, co by vás těšilo, čím uděláte radost doma i nabručenému partnerovi, který se bude tvářit, že pro vaše nákupy nemá pochopení.

Vysvětlete mu ale, že čím víc s Maminkou nakupujete, tím víc šetříte rodinnou kasu. Nevím jak vy, ale já letos vyrazím s kabelkou plnou kuponů pro vánoční dárky. Za hubičku, v klidu, mimo adventní šílenství, a až se okolo mě budou všichni stresovat, budu já mít pohodu, klid a vnitřně skvělý pocit, jak jsem na to letos vyzrála…

Nákupy s Maminkou jsou tady!Autor: Ženy - E15

Těším se, že se na nákupech potkáme, a předem se omlouvám, budu-li mít v očích nepřítomný výraz, nepozdravím-li nebo přehlédnu-li vás. Je to proto, že jsem v honbě za nejlepším úlovkem. Dejte mi pak vědět, jak jste dopadla vy. Budu na Facebooku.

Klára Kotábová
šéfredaktorka časopisu Maminka

Slevové kupony do e-shopů a obchodů po celé české republice naleznete uvnitř časopisu. Slevová akce v e-shopech probíhá již od 31. 10.

Autor: Klára Kotábová (Maminka)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video