Návrat ke knížkám, je to vůbec možné? | e15.cz

Návrat ke knížkám, je to vůbec možné?

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Technický pokrok se sice neustále posouvá kupředu, ale není nad to zalézt si do postele a na dlouhé hodiny sdílet příběh s jejím hlavním hrdinou. Tak na co čekáte? Uvařte si čaj, zachumlejte se pod deku a vypravte se za láskou či dobrodružstvím!

Chvilka odpočinku

Knihy oplývají nezaměnitelným kouzlem. Každá z nich má svou osobitost a některé i historii. Kterou ale zvolit? Záleží, na co máte náladu. Pokud jste romantická duše a chtěla byste si vychutnat zamilovaný příběh, rozhodně sáhněte po zahraniční beletrii pro ženy a dívky.

Únik do světa fantazie

Jste spíše typ čtenáře, který si rád odpočine od reality ve světě fantazie? Pak jsou pro vás jako stvořené fantasy knihy. S nimi se podíváte do světa kouzel, bájných hrdinů, z jejichž příběhů se vám bude tajit dech.

Ach, ten mocný internet…

Nemáte čas chodit do knihovny či knihkupectví? Vůbec nevadí! Využijte knihkupectví on-line a zakupte si svou oblíbenou knihu pěkně z pohodlí domova. Pak už se jen můžete těšit na odpočinkové odpoledne.

Nestyďte se říci, že zrovna nemáte náladu společnost a zkuste strávit večer v zemi romantiky nebo v magickém světě kouzel. Už máte vybráno, nebo stále ještě váháte, kterému žánru dáte přednost?

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video