Nejčtenější blogy na webu Ženy.cz | e15.cz

Nejčtenější blogy na webu Ženy.cz

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Blogy neboli deníčky, tvoří důležitou součást webu Ženy.cz. My jsme dnes pro vás připravili přehled těch deseti nejčtenějších.

Bezkonkurenčně nejčtenějším blogem je deníček Kloa, který nese název podle přezdívky své autorky. V tomto tématicky i obsahově velmi rozsáhlém deníčku vás nejvíce zaujala rubrika Zdraví a nemoci, zvláště pak příspěvek Sarkoidóza.

V závěsu, co do celkové návštěvnosti blogu, následuje rovněž velmi obsáhlý deníček čtenářky nozulky s názvem Viktorka. Autorka věnuje velkou část svého blogu receptům, z nichž nejnavštěvovanější jsou rubriky Recepty-sladké-kousky a Recepty-sladké-dezerty a mňamky.

Třetím nečtenějším deníčkem je blog MŮJ DENÍČEK, který obsahuje osobní zápisky ze života autorky užívající přezdívku SONISEK. Čtenáře však kromě článků zaujala hlavně obrazová galerie GELOVÉ NEHTY-DCERA SAMOUK.

S osobním životem, zájmy a názory se můžete rovněž seznámit v deníčcích Vše o mně a mém světě a Výchova dívek v Čechách čtenářek angelwoman a slony, které jsou také velmi aktivními přispěvatelkami do našich diskusí, a ve stejnojmenných deníčcích autorek publikujících pod přezdívkami domasovanda a rezama.

Pocity tajemna a mystiky vzbuzují názvy dalších dvou deníčků, umístěných na osmé a deváté příčce našeho pomyslného žebříčku. Neznámá moc LUNY patřící čtenářce Marianě a deníček čtenářky Miry s názvem Pyramidální energie. Skupinu našeho „desatera“ pak uzavírá autorka nika2411 se svým deníčkem NIKA A JEJÍ BLOGÍSEK.

Autorkám našich nejčtenějších deníčků přejeme i nadále mnoho zvídavých čtenářek a jako poděkování za přízeň a čas, který věnují našemu webu i svým deníčkům, jim zasíláme knihy z nakladatelství Computer Press, které mohou být příjemným počtením pro volné chvíle nebo vhodným dárkem pro blízké.

(Autorky budou v brzké době kontaktovány redakcí, kvůli získání kontaktní adresy, na kterou budou knihy zaslány.)

Monika Kváčková,
šéfredaktorka webu Ženy.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video