Nejhorší ženské zlozvyky: Týkají se i vás? | e15.cz

Nejhorší ženské zlozvyky: Týkají se i vás?

ZDROJ: Ženy - E15

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Když se zeptáte mužů, jestli by dokázali vyjmenovat nějaké typické ženské zlozvyky, zpravidla všichni do jednoho je velmi pohotově vysypou z rukávu. Milé ženy, poznáte se v následujících řádcích, kde je uvedeno několik ženských zlozvyků, které dokážou mužům dokonale rozpumpovat krev v žilách?

Nakupování

.

Některé ženy si uvědomují, že by měly svou nakupovatelskou vášeň alespoň trochu krotit. Ale řekněte, která by odolala tomu se jen tak procházet po obchodech s oblečením, hledat na sebe dobře padnoucí svršky a potom si je všechny (ideálně v různých barevných provedeních) vyzkoušet v kabince?

I když je pro většinu žen nakupování koníčkem, pro muže se může stát doslova hotovým peklem. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste už tomu svému řekla, ať na vás raději počká před vchodem…

Neustálá nespokojenost

„Nejsem moc tlustá?“ „Potřebovala bych zhubnout alespoň pět kilo – měla bych začít cvičit?“ „Líbím se ti vůbec?“ Nepřipomínají vám tyto věty něco? Že ano? Pak patříte k těm ženám, které jsou posedlé tím, jak vypadají.

Ne, že byste měla přestat o sebe dbát, ale jak výstižně uvádí v článku

náš redaktor Josef Kraus, spousta mužů je přímo alergická na to, jak si jejich partnerky neustále stěžují na svůj vzhled. Silnější pohlaví se shoduje také na tom, že čím se frekvence tohoto stěžování zvyšuje, tím jsou ženy otravnější.

Pořádek a čistota na prvním místě

Je to jako nekonečný kolotoč. Mytí oken, vysávání, vytírání dlažby, utírání prachu, drhnutí vany – a to alespoň dvakrát do týdne. Vyčítáte partnerovi, že šlápl špinavou nohou na čistou dlažbu, dětem, že zašpinily vydrhnuté umyvadlo a opatlaly prosklenou obývací stěnu, s jejímž leštěním jste si dala tolik práce?

.

Rýpání

„Ty použité trenýrky hoď do koše.“ „Ty staré ponožky si budeš na sebe brát taky zítra?“ „Mokrá utěrka přece na zem nepatří.“ Jestliže do svého partnera takto rýpete několikrát za den, vězte, že ho tak dokážete spolehlivě vytočit.

Samozřejmě, že to nemyslíte nijak zle, chcete přece dosáhnout toho, aby vše bylo v pořádku. Možná, kdyby to muži věděli, ženy by do nich nemusely zas tak tolik rýpat…

Názor muže: Hádky se ženou

Pomlouvání, drbání

Pro některé ženy jsou vlastní také pomluvy, drby, ale i urážení a spolčování se proti někomu. Ženy jsou zaměřeny na vztahy, a tak spolu rády probírají věci typu kdo, kde, s kým, jak a proč.

Snad každá z nás nějaký malý neškodný drb nebo klevetu sem tam vypustí. Ruku na srdce, je to vlastní snad všem ženám. Opakem jsou ale drbny nejhrubšího zrna, které rády a často drbají, snad každým opovrhují a jsou pro své okolí – hlavně v rámci ženského pracovního kolektivu – obzvlášť nebezpečné.

Zdroj: www.wanda.sk

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery