Neuvěřitelná proměna! Vítěz Siluety zhubl za 9 měsíců 86 kg! | e15.cz

Neuvěřitelná proměna! Vítěz Siluety zhubl za 9 měsíců 86 kg!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jiří Randýsek byl chlap jako hora a ještě do nedávna mu váha ukazovala 198 kilogramů. To je i při výšce 206 cm příliš, a tak hledal cestu, jak se svou váhou zatočit. S Cambridge Weight Plan se mu to povedlo dokonale a jeho úspěchu si navíc všimli i porotci soutěže Silueta, kterou tento rok nakonec i vyhrál.

Jak je pro vás vítězství v takové soutěži důležité?

Za prvé jsem v životě nikdy nic nevyhrál, takže mě to těší už jen z tohoto důvodu, ale samozřejmě mám radost, že jsem to opravdu dokázal. Hlavně to ale beru jako tečku za jedním životním obdobím.

Myslíte období s nadváhou?

Ano, jak se slušně říká prostorově výrazného člověka. V mém případě se ale jednalo spíše o člověka připomínající velkoobjemový kontejner.

Staré kalhoty jsou dnes v šatníku jen jako připomínka časů, kdy Jiří Randýsek vážil 198 kg.Autor: Ženy - E15

Co může Silueta ukázat ostatním?

Že zhubnout může každý, ale musí chtít především on sám. Je jedno, jestli jste v domácnosti nebo v práci od nevidím do nevidím. Důležitá je vůle. Příští rok budete třeba zpovídat mladou ženu a čtenáře bude inspirovat její příběh. S Cambridge Weight Plan to jde navíc snáz, protože jste pod neustálým dohledem certifikovaného poradce, který vás v těžších chvílích podpoří.

Vraťme se ale o nějakou dobu zpět. Co pro vás bylo největší motivací?

Největší motivací byly rodina a zdravotní stav. Při své původní váze jsem například nemohl s dětmi jezdit na kole, na lyžích, bolela mě kolena a člověk se rychle unavil. Těch faktorů a to jak zdravotních, tak sociálních bylo víc.

Dnes je Jiří Randýsek opět vášnivým sportovcem.Autor: Ženy - E15

Pamatujete si na ten definitivní impuls, kdy jste si řekl, že se sebou musíte něco udělat?

On ten impuls přicházel postupně. Že se sebou musím něco udělat, jsem věděl už dlouho, ale neměl jsem tušení, jak správně na to. Konečným impulsem bylo nalezení vhodné diety, která by splňovala moje představy a požadavky. Ptal jsem se známých na různé druhy a typy diet, které vyzkoušeli. Čerpal jsem informace a poznatky z internetu a podobně.

A co vás přivedlo ke Cambridge Weight Plan?

Před koncem roku 2012 mi velmi dobrý známý doporučil MUDr. Soňu Semrádovou a tím vlastně i Cambridge. Prý se jedná o náročnou dietu, ale výsledky jsou úžasné. Následovalo tedy setkání s paní doktorkou a bylo rozhodnuto. Dieta Cambridge Weight Plan byla přesně pro mě, splňovala totiž i další moje požadavky. Chtěl jsem hubnout pod dohledem lékařky a navíc je tato dieta vhodná pro workoholiky a pro lidi, jejichž pracovní režim neumožňuje pravidelnou stravu.

Jiří Randýsek před návštěvou certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan.Autor: Ženy - E15

Jaké na vaší proměnu reagovalo okolí?

Rozhodně velmi pozitivně. Někteří kamarádi či obchodní partneři mne nepoznali a další to dotáhli až tak daleko, že se mi při našem setkání opětovně představili.

Byly s tím spojené i nějaké úsměvné situace?

Ano, třeba se mě ptali, jak se daří mému korpulentnímu bratrovi. Samozřejmě, že žádného nemám. Jiní přátelé byli starostliví a po vyděšeném pohledu se mě ptali: „Co se ti stalo?“, „Jsi nemocný?“ a podobně.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video