NH CAR ročně obslouží 30 tisíc zákazníků! | e15.cz

NH CAR ročně obslouží 30 tisíc zákazníků!

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Za uplynulých 22 let si zákazníci zakoupili u firmy NH CAR celkově několik desítek tisíc nových i ojetých osobních automobilů. Ročně využívá kvalitních služeb autorizovaného servisu a šesti prodejen značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, KIA a FIAT na 30 tisíc zákazníků!

Společnost NH CAR, která byla založena v roce 1992, opakovaně zaznamenává u zákazníků na českém trhu vysoce konkurenční úspěch.

NH CAR byl v roce 2013 největším prodejcem vozů ŠKODA tuzemským zákazníkům a importér značky KIA ho za loňský rok ocenil jako nejlepšího prodejce této korejské značky v České republice. Před dvěma lety otevřela společnost NH CAR na Strahově jeden z nejmodernějších autosalonů značky VOLKSWAGEN v celé Evropě a v současnosti se tak o spokojenost zákazníků stará ve třech zastoupeních v Praze (Strahov, Černý Most a Čestlice) tým 150 zaměstnanců. Výkup ojetých vozů protiúčtem a nabídka prověřených použitých i referentských automobilů z programu Škoda Plus patří k samozřejmému standardu služeb.

0:normal690:true:true

  • Mezi našimi zákazníky najdete i významné firemní klienty – např. Coca-Cola, Telefónica O2, Pfizer, Ahold, KPMG, Kaufland, DHL a další.
  • Pro firemní zákazníky jsme na Strahově vybudovali fleetové centrum včetně portfolia stále oblíbenějších vozů s pohonem na stlačený zemní plyn CNG.
  • K novým vozům vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku až na 5 let, u vozů KIA je záruka standardně 7 let.
  • Koupí vozu u nás získáte záruku mobility a nonstop asistenční službu zajištěnou pomocí vyškoleného personálu.
  • Disponujeme vlastní přepravní technikou – máme odtahové vozidlo s hydraulickým nakládacím ramenem či kamion pro přepravu až 9 vozů.
  • NH Car Bike Team se pravidelně účastní cyklistických závodů.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video