Nové album Richarda Müllera pokřtila topmodelka Eva Herzigová! Polibkem! | e15.cz

Nové album Richarda Müllera pokřtila topmodelka Eva Herzigová! Polibkem!

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Unikátní album, hvězdná kmotra a Buddha Bar přeplněný hosty! Tak vypadal pompézní křest nového alba Richarda Müllera a vokální skupiny Fragile s názvem HLASY.

Éterická kráska Eva Herzigová uvedla album do života opravdu romanticky – polibkem. „Velice ráda jsem se ujala role kmotry nového CD Richarda Müllera HLASY. Již v minulosti jsme spolu o podobné možnosti mluvili, ale bohužel to nevyšlo. Teď se to podařilo díky tomu, že Richard bude skládat hudbu k filmu Pohádkář, který zde zrovna natáčím.  A tak jsme využili příležitosti, kdy se potkáváme pracovně na společném projektu a já přeji jeho novému CD hodně nadšených posluchačů,“ prozradila Eva Herzigová.

Unikátní album HLASY legendárního zpěváka Richarda Müllera a skupiny Fragile obsahuje 13 skladeb v úpravách „a cappella“ (tedy bez použití nástrojů). Nechybí ani zpěvákovy hity, jako „Po schodoch“, „Tlaková níž“, „Milovanie v daždi“, „Nočná optika“ či „Cigaretka na dva ťahy“.

„Jsem velmi zvědavý, jakým způsobem zareagují fanoušci, protože je to opravdu něco úplně jiného. A přesto, že hrajeme většinou známé skladby, tak je hrajeme v aranžmá, které nikdy nikdo neslyšel. Dle mého vnímání jsou ještě daleko krásnější než v původní verzi, a to je velmi příjemný pocit,“ přiznává Richard Müller.

K novému CD přišla Richardovi poblahopřát řada dalších hvězdných hostů, např. režisér Juraj Jakubisko, Zdena Studenková, Jiří Macháček, Tereza Kerndlová s manželem, Renata Langmannová, Jiří Macháček, Xindl X, Klára Vytisková, moderátorka Jolana Voldánová nebo zpěvák Dan Bárta. Nechyběly ani Richardova partnerka Vanda Wolfová a dcera Ema.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery