Nový web Ženy.cz: Spouštíme veřejnou betaverzi! | e15.cz

Nový web Ženy.cz: Spouštíme veřejnou betaverzi!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Chcete vidět „naživo“ jak bude vypadat nová podoba webu Ženy.cz? Právě jsme pro vás spustili zkušební verzi webu.

Protože změna webu se netýká jen vzhledu, ale přinášíme vám také řadu nových uživatelských funkcí, rozhodli jsme se vám, našim čtenářům, poskytnou tuto možnost, odzkoušet si všechny funkce a projít si celý web v budoucí podobě ještě před změnou. Výhodou je, že do betaverze můžeme stále ještě programátorsky zasahovat, a do určité míry dělat změny podle potřeb a přání uživatelů.

Betaverzi webu naleznete na stránce http://beta.zeny.cz/. Následně se lze na nových ženách přihlásit svým uživatelským jménem a heslem. Protože ale nové Ženy.cz fungují už pod úplně jiným systémem, po přihlášení vás systém upozorní, že se musíte znovu přihlásit do reglogu a poté se již budete hlásit přes email a heslo. Protože se jedná pouze o zkušební verzi, nejsou zde všechny články a texty aktuální.

5392718:normal690:true:truehttp://beta.zeny.cz/
http://beta.zeny.cz/

Velmi nám při dalším postupu pomůže, pokud se s námi podělíte o svůj názor - co se vám na nové podobě líbí, nelíbí, výhrady, co byste si představovali jinak.  Vaše připomínky nám můžete zasílat na email redakce@zeny.cz nebo psát do diskuze Nový web Ženy.cz. Všemi připomínkami se budeme zabývat a v rámci možností je i zapracujeme.

za realizační tým
Monika Kváčková, šéfredaktorka
redakce Ženy.cz a Maminka.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video