Nožku ven! Vysoké rozparky - je tohle vůbec ještě sexy? (galerie) | e15.cz

Nožku ven! Vysoké rozparky - je tohle vůbec ještě sexy? (galerie)

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Že by už hluboké dekolty a krátké sukně nestačily? V poslední době se mezi zahraničními i českými rozmohl trend společenských šatů s vysokým rozparkem. A čím výše tím lépe...

Na významných společenských akcích se to celebritami jen hemží. Zvláště pro ženy je tedy výběr dostatečně extravagantní nebo odvážné róby vítaným způsobem, jak zaujmout.

Co se týče výšky rozparku, tento rok zatím jednoznačně vede polská modelka žijící v New Yorku Anja Rubik. Šaty, které si oblékla na gala večírek v Metropolitním Muzeu, měly nepochybně rozparek nejdelší. Naskýtá se však otázka zda je ukazování kyčeního kloubu ještě vůbec sexy. Pozornost fotografů a médií je ovšem zaručena.

Styl a la chytrá horákyně zvolila i další modelka Anne Vyalitsyna, která se takto oblečená neoblečená, tentokrát v černém a podstatně kratším modelu, vydala v doprovodu svého přítele Adama Levina z kapely Maroon 5si na předávání cen Grammy.

Anne VyalitsynaAutor: Ženy - E15

Opravdu celosvětovou polularitu si zajistila z černých šatů vykukující nožka Angeliny Jolie na letošním předávání Oscarů. Nejen že se ostentativní póza budoucí manželky bradda Pitta objevila snad ve všech světových médiích, ale zanedlouho vznila na toto téma také spousta parodií a fotomontáží.

Angelina JolieAutor: Ženy - E15

S nekonečným rozparkem vyrazila na Glamour Magazine awards v New York City Jennifer Lopez. Nelze však s jistotou říci, že by poněkud nižší rozparek nepřidal jejím jinak nádherným šatům na eleganci.

Jennifer LopezAutor: Ženy - E15

Krásné štíhlé nohy ukazovala na procházce v Beverly Hils i herečeka Zoe Saldana, tentorát v civilnějším spíše letním modelu.

Zoe SaldanaAutor: Ženy - E15

Neobvykle nápaditým rozparkem doslova až na záda uchvátila zejména přítomné fotografy herečka Gwyneth Paltrow na premiéře filmu Country Strong. Aneb jak zaujmout a přitom vlastně nic neukázat.

Gwyneth PaltrowAutor: Ženy - E15

Manželka prince Williama Katerine získává zaslouženou pozornost všude, kde se objeví na veřejnosti a i její oblečení budí všeobecným zájem. Proto ani vysoký rozparek šatů, které si vzala na slavnostní večeři do hotelu Claridge V Londýně přítomným fotografům neunikl.

Kate, vévodkyně z CambridgeAutor: Ženy - E15

Splývavou bílou toaletu si na volbu své nástupkyně vybrala Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Jak jinak než s rozparkem vysoko nad koleno.

Jitka NováčkováAutor: Ženy - E15

Nožku po vzoru Angeliny Jolie vystrkovala na předávání cen TýTý ze své ostře fialové róby česká herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Tereza KostkováAutor: Ženy - E15

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video