Plaťte jen za programy, které vás baví | e15.cz

Plaťte jen za programy, které vás baví

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pryč je doba, kdy jste vybírali ze 4 televizních programů. S digitální televizí O2 TV je to na vás!

Základem programové nabídky služby O2 TV je O2 TV Flexi. Flexi od slova flexibilní. Automaticky tak získáte 20 základních televizních programů a další dva programové balíčky, které už si volíte podle své chuti.

Na výběr máte celkem 11 dalších variant, neboli balíčků, rozdělených podle žánru na filmové, dokumenty, přírodu, děti, sport, seriály, životní styl či programy pro dospělé. Pokud po čase zjistíte, že by vám například místo seriálů více vyhovovaly filmy, žádný problém. Každých 30 dnů si můžete programovou nabídku bezplatně změnit.

Autor: Ženy - E15


A to není vše! O2 TV umožňuje bezplatné nahrávání pořadů. Nahrát si můžete až 10 hodin pořadů i z několika programů současně, bez nutnosti pořizovat speciální zařízení. Nahrávání nastavíte kdykoliv a odkudkoliv pomocí internetu nebo mobilu. Další užitečnou funkcí je přístup do TV Archivu, který umožňuje sledování vybraných pořadů až 7 dní zpětně.

Se službou Videotéka se z pohodlí domova stiskem jednoho tlačítka na dálkovém ovladači dostanete přímo k nejžhavějším filmovým trhákům a nemusíte tak chodit do půjčovny.

Více informací o nabídce programů, filmů a službě O2 TV najdete na www.o2-tv.cz.
(Komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video