Pozvánka: INTERBEAUTY PRAGUE 2010 | e15.cz

Pozvánka: INTERBEAUTY PRAGUE 2010

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Podzimní mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 17. 9. - 18. 9. 2010 se bude opět konat na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Interbeauty Prague pořádá tradiční veletržní společnost Incheba,a.s. Veletrhy Interbeauty této společnost mnozí z vás již znají z Bratislavy. S letošním jarem se tento projekt kosmetického veletrhu rozšířil i do Prahy s účastí 160 vystavovatelů.

Také na podzimním veletrhu Interbeauty Prague vystavovatelé představí kosmetiku prakticky ze všech koutů světa, určenou jak odborníkům, tak i širší veřejnosti - od tradičních výrobků a potřeb po exotické preparáty a nové metody aplikací. Návštěvnice si na stáncích budou moci vyzkoušet masáže obličeje, pleťové masky pro domácí použití, depilační prostředky, ošetření rukou, nehtů i chodidel, také náročnou přístrojovou techniku na redukci tukových vrstev a celulitidy, omlazení pleti, nebo metody pro revitalizaci poškozeného vlasového vlákna. Novinky v prodlužování se vlasů, očních řas nebo nehtů jsou již také samozřejmostí.


Autor: Ženy - E15Zastoupeny budou produkty pro jednotlivé odborné profese - vybavení pracovišť všech typů salonů a studií, náčiní a materiál, nejmodernější solária, přístroje, metody a kosmetika pro SPA a specializovaná odborná pracoviště a salony.

Odborníci spolu s návštěvníky jistě uvítají širokou nabídku profesionálních materiálů pro nehtový design s nepřeberným množstvím barevných škál laků na nehty, pomůcek a zdobítek. Z dekorativní kosmetiky tradičně oční stíny, řasenky a rtěnky, make-upy i špičkovou pánskou a dětskou kosmetiku. A navíc výběr z módních doplňků i bižuterie za výhodné veletržní ceny a pro radost .

Soutěže jsou vždy nedílnou součástí veletrhu. V rámci podzimní Interbeauty Prague
se budou konat soutěže pro nehtové designéry, kosmetičky a vizážistky :

17. 9. pátek
Šubert´s Cup – Mezinárodní stylistická soutěž v kadeřnické tvorbě dámského účesu
(pod záštitou italského stylisty Massimo Predelly)
• o 7 denní odborný seminář s pobytem v Rimini 2011
• postup na prestižní evropskou soutěž v městě Luino - Itálie

Soutěž pro nehtové zdobení :
Mistrovství ČR - Nail Art Trophy na téma „ Angelika“
- o postup na WorldCup NailArt Trophy 2010 v Mnichově
18. 9. sobota

Mistrovství ČR v Make-upu 2010na téma „ Dívka z amerického plakátu“
- o postup na International Masters´Award Make-up 2010

Soutěž v klasickém nail-designu :
Mistrovství ČR – Nail Design 2010
- o postup na European Masters´Award Nail Design 2010

Mistrovství ČR - Nail Art Trophy 2010 na téma „ Angelika“
- o postup na WorldCup NailArt Trophy 2010
Vítězové reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích v MnichověVeletrh je ovšem nejen o stáncích, ale také o programu, soutěžích a odborných prezentacích. V rámci své show pro dekorativní kosmetiku značky Nee již na jaře vystoupil mistr vizážistiky Kája Pavlíček. Kouzla s dekorativní kosmetikou Artdeco a make-upy pro každou ženu bez ohledu na věk vtipně představila Jana Bobošíková s vizážistkou hvězd Lucií Gibodovou .

Účesy, střihy, barvy – dokonalost kadeřnického kumštu s vlasovou kosmetikou značky BES předvedl kadeřnický mistr Saverio Palma z Itálie. Kadeřnické řemeslo a výtvarné pojetí účesů spojila Romana Topinková v Plzně ve své show Four Seasons i s make-upy modelů od Radky Červinkové.

Autor: Ženy - E15


Ani v podzimním programu opět nebudou chybět show známých vizážistů a kadeřníků, odborné přednášky např. na téma možností zvýšení obratů v provozovnách, pro zdraví - opalovací metoda budoucnosti a zpevnění vlasového vlákna, anti aging, přístrojové ošetření pleti, pro pedikéry nové postupy v ošetření chodidel apod.

2. srpna 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video