Pozvánka: Roadshow KLASA | e15.cz

Pozvánka: Roadshow KLASA

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Putovní akce národní značky kvality potravin KLASA představuje výrobky, které získaly prestižní ocenění kvality. ROADSHOW KLASA se tak objevuje v místech konání významných slavností typických pro jednotlivé kraje.

Tento koncept zvolila KLASA záměrně, aby byla spotřebitelům v regionech blíže, a spotřebitelé se mohli osobně přesvědčit, zda prezentované produkty jsou nejen vzhledově, ale i chuťově výjimečné. Ochutnávku pak mohou završit koupí produktů v zelenobílých stáncích opatřených logem KLASA za zvýhodněných podmínek. V lepší orientaci na poli produktů napomohou promotéři pohybující se v areálu akce.

Autor: Ženy - E15


Kde se můžeme s KLASOU v rámci ROADSHOW setkat v letních měsících? Ve Valašském muzeu v přírodě 17.7.2010 se uskuteční Pekařská sobota, což je profesní setkání mistrů cechu pekařského a všech milovníků dobrého pečiva. Nebude chybět soutěž o nejlepší chleba, rohlík a netradiční klání v pekařských disciplínách či soutěž o nejlepší pekařský stánek, o kterém rozhodnou návštěvníci.

Začátek srpna, respektive 6.-9.8.2010, bude ve znamení Svatovavřineckých slavností v Hodoníně. Ty se konají na počest patrona římskokatolického chrámu sv. Vavřince. Součástí lidového jarmarku a Svatovavřineckých hodů budou dne 7.8.2010 i stánky KLASA, doplněné o dětský koutek se vzdělávacím a zábavním programem pro děti.

}
Bartolomějských trhů v Plzni
se KLASA zúčastní 13.8.2010 a najdeme ji ve stylových dřevěných stáncích. KLASA se zapojí i do mezinárodního závodu historických vozidel INT Veteran Rallye v Kutné Hoře v termínu 20.-22.8.2010. Prezentace KLASA zde bude pojata ve velkém stylu. Můžeme se těšit na divácké soutěže, kde vítězové obdrží dárkové koše s potravinami KLASA, na soutěž Jedlík KLASA a kuchařskou show, kde se budeme učit vařit. Děti budou navíc moci navštívit dětský koutek.

Autor: Ženy - E15


Že je KLASA in, potvrdí i její účast na rock-pop-ethno Open Air Festivalu na Okoři dne 21.8.2010, kde proběhne již 11. ročník. V areálu festivalu se bude pohybovat 12 promotérů, pro děti bude připraven dětský koutek a pro návštěvníky soutěže. Svoji pouť v letních měsících zakončí KLASA účastí na odborné akci, a to 37. ročníku mezinárodní výstavy Země živitelka ve dnech 27.-28.8.2010 v Českých Budějovicích.

6. července 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video