Pozvánka: V Aquaparku v Čestlicích se bude bojovat o zápis do české knihy rekordů | e15.cz

Pozvánka: V Aquaparku v Čestlicích se bude bojovat o zápis do české knihy rekordů

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V horké sobotní odpoledne se v Aquapalace uskuteční pokus o zápis do české knihy rekordů o nejvíc nafukovacích míčů v plaveckém bazénu.

Zapojte se do pokusu o nejvíc míčů v bazénu a vezměte i děti, vstup mají zdarma 
Pro nejmladší návštěvníky s výškou do 150 cm je pro tento den navíc připraveno vstupné zdarma. Tým rozhodčích z agentury rekordů Dobrý den budou dohlížet nad průběhem rekordního pokusu a ve 14 hodin odstartují odpoledne plné napětí i zábavy a her pro děti. Fandit a aktivně se účastnit budou i děti z dětských domovů z celé České republiky, které do aquaparku v Čestlicích pravidelně a rády jezdí. Každý účastník rekordu si pak odnese svůj nafukovací míč na památku.


Autor: Ženy - E15


Pohodlná doprava do Aquapalace zdarma
Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Partnerem akce je společnosti ABF, která věnovala nafukovací balónky k pokusu o rekord. K dětem má totiž společnost velmi blízko. Podzimní veletrh FOR TOYS, který společnost pořádá ve dnech 30. 9. – 3. 10. 2010, představí hračky, hry, hlavolamy a stavebnice pro děti. Souběžně probíhá také veletrh FOR BABIES – 1. podzimní veletrh potřeb pro děti.


14. července 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video