Představujeme nové Ženy.cz | e15.cz

Představujeme nové Ženy.cz

ZDROJ: Ženy - E15

Monika Kváčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Milí uživatelé, tak je to tady. Představujeme vám nové Ženy.cz.

Pro přihlášení na ně prosím použijte vaše přihlašovací údaje ze starého webu - nick/login a heslo. Poté postupujte podle informací na stránce. Systém Vás většinou vyzve, abyste se znovu přihlásila pod emailem a heslem. Po tomto přihlášení již na stránkách uvidíte vaše deníčky a galerie. Postupně se Vám budou rovněž načítat všechny další vaše informace.

Na web postupně doimportováváme všechny diskuse. Protože jich bylo velké množství, tak to bude chvíli trvat, aby se všechny zobrazovaly správně. Takže nemusí ze začátku odpovídat všechny počty a údaje a nemusí být ihned k vidění všechny diskuse.

Na webu se nyní můžete těšit na různé novinky. Třeba v diskusích může její zakladatel mazat příspěvky a nastavit jí možnost zobrazení - např. jen pro registrované uživatele, nebo jen pro kamarádky. Fotografie se v galerii zobrazují přímo v příspěvku, do kterého byly vloženy. Zakladatel může své správcovství předat na jiného uživatele. Stačí když napíše adminům webu.

Rovněž i ve fotogaleriích jsem udělali změny. Jsou odděleny od deníčků a můžete si je stejně jako deníčky třidit do vámi zvolených kategorií a udělat si v nich díky tomu pořádek. Správu kategorií najdete v editaci blogu a v editaci galerií.

Velká změna je pak ve vzkazech a kamarádkách. Každá uživatelka si může své kamarádky řadit do skupin. Kamarádkou se s uživatelkou stanete, až když si obě kamarádství odsouhlasíte ve vzkazech přes autorizaci. Na kamarádství a skupiny navazuje posílání vzkazů. Ty je pak možné poslat na více kamarádek či na celou skupinu najednou.

V profilu uživatele najdete nově informace, jež by se mohly hodit. U každého uživatele jsou zde jeho poslední deníčkové zápisky, nejnovější galerie, nejnovější příspěvky v diskusích, celkový počet příspěvků v diskusích a rovněž poslední komentáře u článků. Pokud nechcete, aby se informace o vašem bydlišti či emailu zobrazovaly ve vašem profilu, stačí, když si v editaci profilu - Upravit údaje - nastavíte zobrazení práv pro nahrávaný obsah „Profil“ podle vašeho uvážení buď na soukromý, nebo pro registrované či jen na kamarádky.

Velmi nám pomůže, pokud se s námi podělíte o svůj názor - co se vám na nové podobě líbí, nelíbí, výhrady, co byste si představovali jinak. Vaše připomínky nám můžete zasílat na email redakce@zeny.cz nebo psát do diskuze Nový web Ženy.cz. Všemi se budeme zabývat a v rámci možností je i zapracujeme i na novou podobu.

za realizační tým
Monika Kváčková, šéfredaktorka
redakce Ženy.cz a Maminka.cz

Autor: Monika Kváčková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video