Přihlaste svého kandidáta na ocenění Sestra roku 2011! | e15.cz

Přihlaste svého kandidáta na ocenění Sestra roku 2011!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Přihlaste svého kandidáta do jedné ze tří vyhlašovaných kategorií na jedinečné ocenění Sestra roku 2011. Neváhejte a dopřejte získat toto prestižní ocenění těm, kteří si jej opravdu zaslouží.

Soutěž Sestra roku je již tradiční akcí, koncipovanou jako poděkování sestrám a ostatním nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou a nelehkou práci. Záštitu nad oceněním převzala i letos Mgr. Dagmar Havlová za Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a také primátor hlavního města Prahy doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc. Odborným garantem je Ministerstvo zdravotnictví ČR.

Letos redakce odborného časopisu Sestra z vydavatelského domu Mladá fronta a.s. vyhlásila již XII. ročník soutěže. Veškeré informace o soutěži, postup a pravidla nominací jsou k dispozici na www.sestraroku.cz

V průběhu slavnostního galavečera bude již potřetí předávána také cena Sestra mého srdce, kterou získá jeden z deseti nominovaných finalistů na základě výsledků on-line ankety určené odborné i laické veřejnosti. Cenu získává finalista s největším počtem hlasů. Všichni hlasující pak mají možnost díky podpoře svého kandidáta, tzn. hlasování, získat vstupenky na galavečer.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video