Přijďte se podívat na novou tvář OC Atrium Flora!

Krásné ženy, prestižní módní značky, vzdušná akrobacie, program plný soutěží, zábavy a hodnotných dárků – takový bude 30. říjen v obchodním centru Atrium Flora! OC Atrium Flora myslí na vás, a proto na všední den zorganizovala naprosto nevšední happening.
17.10.2013 14:00 |

Stavebním kamenem celé akce, jež nese všeříkající název Staň se tváří Flory, je finále modelingové soutěže, jíž se mohla zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v Praze.

Finalistky soutěže získají nejen profesionální fotografie do svého modelingového booku, ale také budou mít šanci spolupracovat s jednou z nejúspěšnějších modelek v naší republice, Dianou Kobzanovou. Ta bude celou akci moderovat a zároveň soutěžící zasvěcovat do tajů modelingu.

OBRAZEM: Staň se tváří Flory

A zde se dostáváme k další hlavní události tohoto významného dne – módní přehlídce. Ta přece v takové soutěži nesmí chybět! Půvabné finalistky soutěže budou předvádět designové kousky prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Návštěvníci akce budou moci předváděné zboží nejen obdivovat, ale díky slevám dosahujícím až 50 % je budou moci následně i velice výhodně zakoupit. V módní přehlídce uvidíte takové luxusní značky jako například Esprit, Attrattivo, Guess, Levi’s, ale i boty Scholl či kufry Samsonite.

Pořád si myslíte, že se nebude na co dívat? Tak pro vás máme zprávu, která vás snad přesvědčí – zlatým hřebem dne je vystoupení vzdušných akrobatů a provazochodců, kteří budou předvádět svá dechberoucí vystoupení přímo ve vertikálně řešeném prostoru nákupního centra Atrium Flora!

Tak co, už jsme vás přesvědčili? V tom případě neváhejte přijít ve středu 30. října od 16.00 do 19.00 hodin do OC Atrium Flora! Určitě toho nebudete litovat – protože Atrium Flora myslí na vás!

Kompletní informace o akci se dozvíte na webových stránkách: http://www.atrium-flora.cz/ a https://www.facebook.com/AtriumFlora

Autor článku: Ženy.cz
Zdroj: Ženy.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění