Přijďte se podívat na novou tvář OC Atrium Flora! | e15.cz

Přijďte se podívat na novou tvář OC Atrium Flora!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Krásné ženy, prestižní módní značky, vzdušná akrobacie, program plný soutěží, zábavy a hodnotných dárků – takový bude 30. říjen v obchodním centru Atrium Flora! OC Atrium Flora myslí na vás, a proto na všední den zorganizovala naprosto nevšední happening.

Stavebním kamenem celé akce, jež nese všeříkající název Staň se tváří Flory, je finále modelingové soutěže, jíž se mohla zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v Praze.

Finalistky soutěže získají nejen profesionální fotografie do svého modelingového booku, ale také budou mít šanci spolupracovat s jednou z nejúspěšnějších modelek v naší republice, Dianou Kobzanovou. Ta bude celou akci moderovat a zároveň soutěžící zasvěcovat do tajů modelingu.

A zde se dostáváme k další hlavní události tohoto významného dne – módní přehlídce. Ta přece v takové soutěži nesmí chybět! Půvabné finalistky soutěže budou předvádět designové kousky prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Návštěvníci akce budou moci předváděné zboží nejen obdivovat, ale díky slevám dosahujícím až 50 % je budou moci následně i velice výhodně zakoupit. V módní přehlídce uvidíte takové luxusní značky jako například Esprit, Attrattivo, Guess, Levi’s, ale i boty Scholl či kufry Samsonite.

Pořád si myslíte, že se nebude na co dívat? Tak pro vás máme zprávu, která vás snad přesvědčí – zlatým hřebem dne je vystoupení vzdušných akrobatů a provazochodců, kteří budou předvádět svá dechberoucí vystoupení přímo ve vertikálně řešeném prostoru nákupního centra Atrium Flora!

Tak co, už jsme vás přesvědčili? V tom případě neváhejte přijít ve středu 30. října od 16.00 do 19.00 hodin do OC Atrium Flora! Určitě toho nebudete litovat – protože Atrium Flora myslí na vás!

Kompletní informace o akci se dozvíte na webových stránkách: http://www.atrium-flora.cz/ a https://www.facebook.com/AtriumFlora

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video