Proklikněte se do světa fitness a wellness | e15.cz

Proklikněte se do světa fitness a wellness

Vratislav Frk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Taky se Vám stává, že hledáte služby v určitém oboru a poruce jakoby nic? Otázkou je, co pro to udělat? Aby se člověk nemusel do ničeho nutit, aby nemusel denně hledat na internetu složitými cestami potřebné informace. I pro tuto uspěchanou dobu je tu řešení.

Představte si že by jste rádi vyrazili někam za zábavou a menším nebo větším cílem udělat něco pro sebe. Když Vás přestává bavit věčné posedávání u TV a z Vašeho života se stává stereotyp, který ovlivňuje Vaší každodenní náladu, je čas na změnu. Hodně z nás chce dobře vypadat a díky tomu se i dobře cítit.

Seznamte se tedy s jedinečným projektem v České Republice - internetovou databází FitkaStudia.cz. Hlavním mottem, bylo vytvoření internetové databáze v ČR, která by slučovala užitečné informace v oblasti fitness & wellness center, kosmetických a kadeřnických salonů, studíí s péčí o tělo a solárií z celé ČR ve všech městech.

Pokud patříte právě vy, mezi lidi, kteří rádi využívají kvalitní služby, máte možnost snadno a efektivně najít nejvhodnější studio právě pro Vás. Máte možnost vyhledávaní dle lokality, dle typu nabízených a poskytovaných služeb. Hledejte pouze ty služby, o které máte zájem. Vyhledávat můžete města, městské části či ulice, ve kterých se právě nacházíte. Určitou kvalitu zajišťuje i funkce mapy, ve které jsou uvedené přesné parametry pro GPS navigaci, což usnadňuje snadnou cestu k vytečenému studiu. Vyhledávač je možné použít i v mobilním telefonu, jelikož FitkaStudia.cz mají svou vlastní mobilní verzi m.FitkaStudia.cz.

U každého studia naleznete maximum informací potřebných pro přesnou představu o poskytovaných službách. Každé studio v databázi je speciálně nafoceno pro maximální přehled o konkrétním studiu, aby člověk jednoduše nebyl překvapen kde se to ve finále objevil. Už na dálku je možné vizuálně zhodnotit interiéry a různé přístroje. Důležité informace jako kontakty, adresy, odkazy na internetové stránky a podobné jsou samozřejmostí. Další důležitou informací jsou poskytované benefity u jednotlivých studií a samozřejmě možnosti plateb.

Autor: Ženy - E15
http://fitkastudia.cz/
  www.fitkastudia.cz - internetová databáze fitness a wellness center, kadeřnických a kosmetických studií, salonů s péčí o tělo a solárií

Vybere si opravdu každý?


Samozřejmě záleží na náročnosti klienta,. Různá studia nabízí různé služby a každé má své nadstandartní výhody. Záleží na dle jakých kritérií klient hledá a samozřejmě jaké jsou jeho osobní požadavky. Velikou výhodou jsou studia s originální tematikou, klient má možnost na FitkaStudia.cz  objevit mnoho standardních i nestandardních forem v oblasti péče o tělo. Myslím, že každý si příjde na své a má možnost objevit nepoznané, v životě by se mělo zkusit vše.

FitkaStudia.cz vsadily na jednoduchost a efektivitu. Vyhledávač se snadno načítá a je stabilní i na pomalejších dail-upech. Jak už jsem se zmínil, funguje i jako mobilní verze. Na stránkách se můžete snadno a rychle pohybovat, což je velmi důležité.

Pro klienty kteří hledají různé solidní informace, je tu možnost se dozvědět něco více z oblasti fitness a wellnes, pomocí položky „Novineky“ a „Doporučujeme“, které jsou pravidelně aktualizovány, aby klient měl maximální přehled.

Nechceme jen dřít a chceme se hlavně bavit. Z tohoto důvodu můžete využít kalendář akcí, který nabízí od různých sportovních akcí po celé ČR, akcí a seminářů od spolupracujících studií až po nadcházející veletrhy zaměřené na péči o tělo. Můžete se samozřejmě zúčastnit i různých soutěží o skvělé ceny, které nám poskytují studia se kterými spolupracujeme.

Tento unikátní projekt www.FitkaStudia.cz  je určen pro jednotlivce všech věkových kategorií, kteří mají zájem o kompletní služby péče o tělo i vzhled, které fitness & wellness centra, či salony krásy nabízejí. Neváhejte a vyzkoušejte si vyhledat fitko či studio dle Vašich nejpřísnějších kritérií.

Autor: Vratislav Frk
19. dubna 2010

Tento článek byl připraven v rámci mediální spolupráce s našim patrtnerským webem www.fitkastudia.cz - internetovou databází fitness a wellness center.

Autor: Vratislav Frk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video