Proměna čtenářky - podívejte se na videoreportáž | e15.cz

Proměna čtenářky - podívejte se na videoreportáž

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve druhém kole fotosoutěže na Maminka.cz měly dvě maminky možnost vyhrát proměnu v pražském salónu ve spolupráci s Babytelevize.cz.

Součástí byla úprava vlasů, líčení, manikúra a pedikúra. Jak si celou proměnu výherkyně užívaly, se můžete podívat v následné fotoreportáži a videu.

Jako první představujeme paní Darinu (50) ze Strakonic. Stará se o své dvě vnučky: Pavlínku (3) a Darinku (6). V životě to neměla lehké a přestože jí osud zkoušel, zůstává milou a vstřícnou ke všem ve svém okolí.

Coby vytížená babička nemá sama na sebe příliš čas a tak si nemůže dovolit pravidelné návštěvy u kadeřnice či na kosmetice. Na proměnu se proto velmi těšila. S mírnými obavami očekávala výsledek, který si podle svých slov vůbec neuměla představit.

Po kosmetickém ošetření, jehož součástí byla i masáž, následovala manikúra a pak už nejočekávanější položka seznamu – úprava vlasů.

Kadeřnice paní Darině vlasy prosvětlila a poměrně razantně zkrátila. Tím účes nabyl většího objemu a celkově působí svěžeji. Široký úsměv při závěrečném pohledu do zrcadla svědčil o velké spokojenosti.

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video