První civilní foto Kate Middleton po porodu. I vévodkyně chodí nakupovat!

Fotogalerie Kdo z nás by v ženě s vlasy svázanými do culíku, oblečené v džínách a triku v námořnickém stylu, hledal nejsledovanější celebritu světa? Paparazzi však nikdy nespí a tak spatřil světlo světa snímek vévodkyně z Cambridge, která se vydala na nákupy do supermarketu.
27.8.2013 16:00 |

Jde o první neoficiální fotografii od porodu prvorozeného syna královského páru, prince George. Ty oficiální, na nichž je královský pár s novorozeným princátkem obletěly svět také poměrně nedávno.

I ty jsou ovšem v duchu jisté neformálnosti, kterou vévoda a vévodkyně z Cambridge, na rozdíl od ostatních členů královské rodiny, již léta preferují a pro kterou jsou veřejností tolik oblíbení.

OBRAZEM: vévodkyně Kate
Fotogalerie

První oficiální fotografie mladé královské rodiny totiž vytvořil otec vévodkyně Kate v duchu rodinné tradice, kterou zavedl při narození vlastních dětí, zahradě domu Middletonových.

U svých rodičů ostatně novopečená maminka trávila i prvních pár týdnů po porodu a nyní bydlí s manželem i synem na ostrově Anglesey. Později by se rodina měla přestěhovat do Kensingtonského paláce, kde za svého života pobývala i Williamova matka, princezna Diana.

Autor článku: MK
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Nebyl vložen žádný komentář.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění