Se zážitky pod stromečkem budete za hvězdu! | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Se zážitky pod stromečkem budete za hvězdu!

Inzerce

Pilotování Boeingu 737, bungee jumping nebo čokoládová masáž… I tyto originální dárky mohou čekat pod vánočním stromečkem. Napište si Ježíškovi nebo sami využijte slevové poukázky a přichystejte vánoční překvapení pro své nejbližší.

Speciálně čtenářkám Ženy.e15.cz nabízíme možnost využít slevu ve výši 100 Kč na nákup jakéhokoliv zážitku. Stáhněte si i vy svůj slevový poukaz!

Pilotování silného stroje

Letecký simulátor Boeing 737 jako vánoční dárek? No jasně! Tenhle trenažér je vhodný jak pro muže tak ženy již od 14 let. Startovat, vzlétat, pilotovat ve dne, v noci, v bouřce i turbulencích a zvládat všechny krizové situace bude obdarovaný sám. Radit mu bude profesionální pilot.

  • lokalita: Praha
  • doba trvání: až 90 minut

Letecký simulátor Boeing 737Letecký simulátor Boeing 737Autor: Ženy - E15

Krocení objektivu

Kurz fotografování se výborně hodí jako vánoční dárek pro ženy. Se správnou technikou focení budou moci pořizovat jeden snímek za druhým a uchovat si tak krásné vzpomínky! Za 2 dny se naučí pracovat s expozicí, clonou i hloubkou ostrosti. Kurz zahrnuje teoretickou a praktickou část, ve které si procvičí nově nabyté znalosti. Profesionální fotograf jim předvede pár triků, jak nechat fotografovaný předmět vyniknout.

  • lokalita: Praha, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava

Fotografem za 2 dnyFotografem za 2 dnyAutor: Ženy - E15

Závratná výška

Bungee jumping - adrenalinová klasika, která stále vede a hojně se objevuje i mezi vánočními dárky. Darovat jej můžete i vy! Bungee lze skočit z mostu Hačka. Z téhož mostu se dá provést i skok do tzv. Kieneovy houpačky. Při tomto skoku nebrzdí jumpera pružné lano, ale prolétá nad zemí kyvadlovým pohybem. Oba typy bungee jumpingu je možno absolvovat i v tandemu.

  • lokalita: Chomutov

Bungee jumpingBungee jumpingAutor: Ženy - E15

Sladký relax

No a jako vánoční dárek pro ženy se skvěle hodí čokoládová masáž. Čokoláda má blahodárné účinky na pokožku těla a antioxidanty obsažené v ní působí proti stárnutí. Masáž pleť zbaví šupinek, vrásek a seschlé kůže. Součástí masáže může být i čokoládový peeling a zábal.

  • lokalita: téměř všechny kraje ČR
  • doba trvání: až 150 minut

Čokoládová masážČokoládová masážAutor: Ženy - E15

Autor: Inzerce
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!