Skandály v Cannes: Krádeže šperků, střelba, odhalená těla i falešné celebrity | e15.cz

Skandály v Cannes: Krádeže šperků, střelba, odhalená těla i falešné celebrity

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nejslavnější filmový festival v Cannes bude mít letos na co vzpomínat. Už od prvních dnů jej provází pár "divokých událostí", z nichž odhalené celebrity byly to nejmenší...

Ukradené klenoty

Pramalou radost z letošního festivalu bude mít nejspíše značka Chopard, jejíž šperky vyhotovené speciálně pro filmový festival v Cannes pro zapůjčení celebritám byly ukradeny z hotelu Novotel. Přibližná hodnota odcizených šperků se odhaduje na 20 milionů korun.

Pro pět minut slávy

Jak se dostat na červený koberec, přestože nepatříte mezi slavné a pozvané? Stačí se nějaké známé celebritě podobat, nebo mít pořádnou dávku drzosti (popř. kombinaci obojího). Takto se na premiéru „Jimmy P.“ dostaly hned tři dámy, které si pozornost fotografů náležitě vychutnaly. Stejným způsobem se králem festivalových večírků stal jakýsi Francouz jménem Denis Carre, jenž se úspěšně vydával za jihokorejského umělce Psye. Odhalil ho až manažer skutečného interpreta.

Ochranka zasahuje

Ne všechny zásahy „nezvaných hostů“ jsou však takto nevinné. Při natáčení televizní show v Cannes začal zřejmě duševně chorý muž střílet do vzduchu. Naštěstí se posléze ukázalo, že pouze slepými náboji, a navíc přítomná ochranka včas zasáhla a muže zneškodnila.

Odhalené celebrity

To, že některá celebrita občas omylem ukáže ňadro nebo zapomene kalhotky, není na velkých akcích tohoto typu nic nového. Tentokrát se do popředí zájmu fotografů dostaly herečky Eva Longoria a Sharon Stone, které ukázaly všem v Cannes, že pod šaty kalhotky prostě nenosí…, herečka Beatrice Rosen, jež neodhadla nástrahy výstřihu a herečka Adele Exarchopulos, které k odhalenému trapasu pomohl vítr.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video