SOUTĚŽ: Dynavix Atto - s navigací se neztratíte | e15.cz

SOUTĚŽ: Dynavix Atto - s navigací se neztratíte

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Navigační zařízení se u řidičů i řidiček těší stále větší oblibě. Jejich nespornou výhodou je, že s GPS navigací budete vždycky vědět, kde jste a jak se po silnicích dostat do zadaného cíle.

Ačkoli z počátku bylo používání navigačních zařízení spíše doménou mužů, někdy spíše jako nová „technická hračka“ mužských zástupců domácností, která občas nakonec končila v šuplíku, navigace může být velmi užitečnou pomůckou jak pro řidiče, tak pro ženy řidičky.

I bez ohledu na to, co se píše o orientačním smyslu žen,  občasnému bloudění se nikdo z řidičů se nevyhne. Navigační zařízení tak oceníte zvláště tehdy, cestujete-li často a v pro vás neznámých oblastech, při cestování na dovolenou atd. S GPS navigací budete vždycky vědět, kde jste a dokáže vás dovést tam, kam potřebujete. A nemusí to vůbec být nuda.

Autor: Ženy - E15

Věděli jste, že navigování může být i zábavné?


Společnost Dynavix si jako jedna z prvních uvědomila, že navigování nemusí být jen o striktních povelech „odbočte vlevo, odbočte vpravo, pokud možno otočte se…“, ale že i navigační zařízení mohou během jízdy komunikovat tak nějak po svém, a že mohou být zábavné.

„A jedém“ zahlásí herec Pavel Liška svým netypickým přízvukem. Navigační zařízení Dynavix jsou díky jeho hláškám příjemným rozptýlením při stresových situacích za volantem.

Autor: Ženy - E15
 
Autor: Ženy - E15


Malá ale výkonná navigace


Dynavix Atto je s pouhými 11,95 mm jednou z nejtenčích navigací na českém trhu. Jedná se o zařízení, které vyniká slušivým designem a miniaturními rozměry při zachování přehledného 3,5“ dotykového displeje (HighBrightness s rozlišením 320 x 240 px).

Zařízení podporuje přehrávání většiny zvukových formátů a prohlížení fotografií. Navíc je dodáváno s aktivním držákem a volitelně s přijímačem RDS-TMC zpráv.

Ocenění zařízení:


Zařízení Dynavix Atto získalo prestižní ocenění odborného magazínu Extra PC (číslo 3, 2009), na Slovensku získal ocenění časopisu BCMOBIL & TECHBOX (březen-duben 2009) a ocenění PCSPACE - Top produkt (duben 2009).}}}
www.dynavix.cz

—–

Soutěžte s námi o navigaci Dynavix Atto! Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a tři z vás získají toto navigační zařízení v hodnotě 4025 Kč.

Soutěžní otázka:
====Kolik navigačních zařízení vyrábí společnost Dynavix?====


a) 2
b) 4
c) 6

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám můžete zasílat do 6. července 2009 na adresu redakce@zeny.cz. Do předmětu zprávy, prosíme napište heslo SOUTĚŽ: Dynavix a ke správné odpovědi nezapomeňte připsat svou kontaktní adresu a telefon.

22. června 2009

**

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video