Soutěž: Kniha pro Vás - Česká domácí kuchařka | e15.cz

Soutěž: Kniha pro Vás - Česká domácí kuchařka

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pro vaše chvíle pohody jsme pro vás ve spolupráci s portálem kniha.cz připravili pravidelné soutěže o zajímavé knižní tituly. Soutěžte s námi a těšte se na zábavné čtení!

Dnes můžete vyhrát titul:

Jitka Rákosníková

Česká domácí kuchařka II

Tradiční recepty našich babiček

Druhý díl České domácí kuchařky je opět založen výhradně na tradičních receptech naší kuchyně, zaznamenaných v rodinných receptech a kuchařských knihách zejména 20. a 30. Let minulého století.

Více než 200 stran knihy je tentokrát rozčleněno do oddílů - Předkrmy, Polévky, Hlavní jídla a dezerty a doplněna několika speciálními sekcemi - Zelenina a ovoce v české kuchyni, Masopust, Velikonoční speciality, Dožínky a Vánoční cukroví.

Tuto knihu, společně s dalšími tituly naleznete na www.kniha.cz

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Knihu Česká domácí kuchařka může získat celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 15., 35., 50., 65. a 80. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 21. 11. 2011 do 4.12.2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video