Soutěž: Kniha pro Vás - Sloupky o sexu | e15.cz

Soutěž: Kniha pro Vás - Sloupky o sexu

ZDROJ: Ženy - E15

prim. MUDr. Martina Přichystalová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pro vaše chvíle pohody jsme pro vás ve spolupráci s portálem kniha.cz připravili pravidelné soutěže o zajímavé knižní tituly. Soutěžte s námi a těšte se na zábavné čtení!

Dnes můžete vyhrát titul:

Petr Weis

Sloupky o sexu

Renomovaný sexuolog Petr Weiss v letech 2006-2009 pravidelně přispíval do časopisu Moje psychologie články věnovanými lidské sexualitě, které nyní přinášíme knižně, v doprovodu ilustrací Vladimíra Jiránka.

Najdete v nich například odpovědi na otázky, co je v sexu normální, čím se řídí mužská a ženská atraktivita či jak máme rozumět sexuálním fantaziím, ale také výklad různých forem sexuální orientace či deviace. V neposlední řadě se Petr Weiss v knize zabývá běžnými problémy v sexuálním životě partnerů a podává výčet nejčastějších sexuálních poruch.

Tuto knihu, společně s dalšími tituly naleznete na www.kniha.cz

Jak na to?

Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku. Knihu Sloupky o sexu může získat celkem 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 15., 40., 55., 70. a 95. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 5.12.2011 do 18.12. 2011

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem. Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Autor: prim. MUDr. Martina Přichystalová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery